Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci'nin Fenerbahçe - Ümraniyespor yorumu
10
NİHAT KAHVECİ'NİN YORUMLARI
Nihat Kahveci, TRT Spor'da Fenerbahçe - Ümraniyespor maçının değerlendirmesini yaptı.
9
"TARAFTAR YÜZDE 100 GALİBİYET BEKLEDİ"
"Ben bol gollü maçları seviyorum, bir futbolseverim. Bu maçı izleyen iki takım taraftarı var. Fenerbahçeliler üzgündür. Çünkü 2 tane Dinamo Kiev maçı oynadı, bana göre umut verdiler. Slovacko maçını gördük Lincoln muhteşem goller attı. Bu maça gelince taraftarlar yüzde 100 galibiyet bekliyordu."
8
"ÜMRANİYE'NİN CESARETİNİ TEBRİK EDERİM"
"Maç bir başladı, daha 40. saniyede Ümraniyespor sinyali verdi. Bu maç o kadar olmayacak dedi, Geraldo'yla Altay karşı karşıya kaldı. Fenerbahçe savunmasında 3 tane stoper özellikli oyuncu var. Ümraniyespor'un cesaretini tebrik ediyorum"
7
"GUSTAVO ÇOK AĞIR KALDI"
"Ne defans ne hücum yapabildi Fenerbahçe. Birbirleriyle ilk defa oynayanlar var, uyumsuz oynadılar birbirlerine. Gustavo'nun özellikle çok ağır kaldığını ve oynarsa sıkıntı yaşayacağını gördüm. Szalai'nin bile yanındakilerden dolayı performansının düştüğünü gördüm"
6
"JESUS'UN TERCİHLERİNİ TARTIŞIRIM"
"Jesus'un kariyerini tartışmam, oyuncu tercihlerini, formasyonunu, değişikliklerini tartışırım. Bu King sevdasını anlamadım. Hocam, iki Kiev maçında kötü oynadı. Rossi ilk Kiev maçında iyiydi, bu maçta sahada yok mesela. Lincoln, duran top ustası çatala bırakıyor ama akan oyunu yönlendirecek oyuncu değil."
5
"ANADOLU TAKIMLARI ESKİSİ GİBİ DEĞİL"
"İlk yarıda Peres'i ilk kez gördüm 1 tane kesti. Anadolu takımları artık eskisi gibi değil, böyle atmosferde ilk maçta kendini gösterdi, tebrik ediyorum. Daha oturaklı takım olarak göründüler"
4
"10 NUMARALI OYUNCU ARDA, GİRMEDİ"
"İsmail değişikliğini anlarım, oradaki oyunu değiştirmeye çalıştı ama 10 numarayı verdiğin bir oyuncu böyle bir maçta nasıl oyuna girmez ya? Arda benim kardeşim değil, futbolcu gibi futbolcu. Önce 10 numaralara bakarsın maçtan önce esameyi eline alınca. Boşun 10 numara verilmiyor. Nasıl almazsın oyuna? Çocuk adına bu durum hayra alamet değil"
3
"SONUÇ BU OLURSA ELEŞTİRİLİRSİN"
"Geçen seneden gelen hazır bir şey var. İsmail hocayı da eleştirdik ama yaptığı şey iyisiyle kötüsüyle ilk 11'i sayabiliyorduk, şuan sayamıyoruz. 6 tane yeni oyuncuyla başladılar. Sonuç bu olursa da değiştirilirsin. Bu savunmayla eleştirilirsin, Altay çıkarmasa yenilecektin"
2
"BU KADAR KÖTÜ DÜŞÜNMÜYORDUM"
"Fenerbahçe'nin ilk maçta bu kadar kötü olacağını düşünmüyordum. Ümraniye'nin bu kadar iyi olması evet bir neden ama maça çıkıyorsun 3 gol yiyorsun. Jesus oyuna müdehale ediyor Perşembe'yi düşünerek Arda'yı oyuna sürmedi demek ki. Ana hedefleri olan Süper Lig'e puan kaybederek başladılar"
1
"ALİ KOÇ'TAN ÇOK DUYDUM"
"Ali başkanın açıklamaları normal. Tabii ki camiayı bir arada tutmak isteyecek, gelecek adına iyi konuşacak bunlarda sıkıntı yok zaten. Bunları ben Ali Koç'tan daha önce de çok duydum. Sorun camiayi bir arada tutmak değil ki, Fenerbahçe camiası zaten birlik içinde. Kiev maçlarında tribün dolduruyorsun, 45 bin kişi izliyor, eleniyorsun. Slovacko maçında aynı şekilde devam. Hiç birlik değillermiş gibi bir hava yok. Sorun sahanın içinde, futbolda çünkü. Bu kadar taraftarı stada getirmek kolay bir şey değildir"