Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci: "Ferdi Kadıoğlu'na yeni sözleşme"
14
NİHAT KAHVECİ: "FERDİ'YE YENİ SÖZLEŞME!"

Nihat Kahveci, Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor'u 4-0 yendiği maçı TRT Spor'da yorumladı.

13
SZALAI KALİTESİNİ GÖSTERDİ

Vitor Pereira, hep 3'lüye döndü. 3'lü oynatıp Szalai'yi oynatacaksan başım gözüm üstüne sezon sonuna kadar oynat. Szalai bugün ne kadar kaliteli, yetenekli, profesyonel bir oyuncu olduğunu kalesinden top çıkararak, geriden oyun kurarak, atağa çıkıp 2 asist yaparak, oyundan kopmayarak net şekilde gösterdi.

12
YETER Kİ SZALAI OYNASIN

Szalai'yi bu kadar övüyoruz. Hep övdüğümüz bir oyuncu. Hocam niye oynatmadın? Belki de Szalai'yi dinlendirdi, konuştu, motive etti, böyle oynadı. Belki de Szalai ile iletişimi çok iyiydi. 1-2 hata yapmıştı. Çok iyi döndü. Katkısı var. Szalai bu takımda oynar. Hocam hep 3'lü oynat, hiç 4'lü oynat demeyeceğim. Yeter ki Szalai oynasın. Bugün gösterdi.

11
4'LÜDE DE SZALAI OYNAR

4'lüde de bence Szalai ile Kim oynar, Tisserand oturur. Enteresan bir şekilde Tisserand 3'lü oynadığında daha iyi oynuyor.

10
MUHTEŞEM BİR ASİST

Fenerbahçe maça sağ kenardan öyle bir başladı ki... Rossi, Mesut'un oraya kayması, Ferdi'nin inanılmaz çıkışları. Daha 45. saniyede Berisha'nın şutuyla maç başladı. O özgüvenle maça devam etti ve golünü attı. Orada da muhteşem bir Rossi asisti gördük.

9
İŞTE MESUT ÖZİL BU

Oynamadığında hep Mesut Özil'i konuşuyorduk. Bana 'Yeter ağabey, hep Mesut, hep Mesut diyorsun' diyorlardı. İşte neden konuştuğumuz ortada. Galatasaray deplasmanında golü atan Mesut. Bugün takımın beyni Mesut.

8
HER OYUNCU YANINDA MESUT İSTER

Topuk pasları atıyor. Etraflarındaki iyi oynatıyor, takım arkadaşları da daha iyi hissediyor. Rossi, Mesut ile daha iyi oynuyor. Berisha, Mesut ile daha iyi oynuyor. Crespo, daha iyi. İrfan da geldiğinde daha iyi. Her oyuncu yanında kaliteli oyuncuyla oynamayı sever. Kendi performansını artıracağını bildiği için...

7
LÜKSE BAK; SOSA GİRİYOR

Gustavo'yu da beğendim. Görevini yaptı. Crespo çıkana kadar iyiydi. Sarı kartı var diye çıktı. Ancak öyle bir lüksün var ki kenardan ligin en iyi orta sahalarından biri Sosa giriyor. Bu da çok önemli.

6
BEĞENMEDİĞİM TEK KİŞİ OSAYI

Bugün 1 kişinin performansını beğenmedin desen, beklediğimin altında kalan Osayi derim. Herkes çok iyiydi.

5
FERDİ BAĞIRA BAĞIRA 'SÖZLEŞME' DEDİ

Ferdi'ye ayrı bir parantez açmak lazım. Geçmişi bilenler bilir, Thuram vardı. Makine... Yemin ediyorum Ferdi bir bakıyorum bekte, bir bakıyorum kornerde, orta kesti, şut attı, servis yaptı, defansif görevini yaptı. Her şeyini yaptı. Bağıra bağıra 'Yarın gelin kontrat imzalayalım' dedi Fenerbahçe başkanına, yönetimine. Hak ediyor mu, ediyor. Kendi mevkisi değil. Çok büyük profesyonelmiş, kendine iyi bakıyor, fizik olarak iyi. Çok özverili...

4
İRFAN CAN 'ACABA' DEMİŞTİR

Bir Mesut Özil gerçeği var. İrfan Can maçı tribünden izledi, Rossi'yi görmüştür. Hoca Crespo, Berisha, Rossi'yi tutuyor. Acaba demiştir İrfan Can, cezam bittiğinde beni oynatır mı demiştir bugünkü performansı görünce. Bunu biraz ironi olsun diye söylüyorum. Her futbolcunun iyi olması sonuçta Fenerbahçe adına önemli.

3
OFSAYT OLMASA AYIN GOLÜ

Rossi'nin son vuruş özellikleri daha iyi olsa daha çok konuşacağımız bir yıldız olurdu. Servisleri iyi. Golü ofsayt olmasa ayın golü olurdu. Mesut'un pası, Gustavo'nun pası çok güzeldi orada.

2
MESUT ÖZİL'İ ALKIŞLATMAK İÇİN ALDI

Mesut Özil keyif aldı bugün. O keyif alınca etrafındaki oyuncular da keyif aldı. Pereira, Mesut Özil'i alkışlatmak için 88'de oyundan aldı. Bu da önemli bir detaydır.

1
FENERBAHÇE'NİN GOLCÜYE İHTİYACI VAR

Serdar Dursun golcü! Her zaman söyledik. İlk 11'de, deplasmanda oynatacağın bir golcü olarak görüyorum. Serdar 3 attı, devre arasında golcü ihtiyacımız yok demesinler. Fenerbahçe'nin net bir golcüye şampiyon olmak için ihtiyacı var. Şampiyon olmak istiyorsan 20-25 gol atan golcüye ihtiyacın var.