Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Nihat Kahveci'den Fenerbahçe - Alanyaspor yorumu
8
NİHAT KAHVECİ'NİN DEĞERLENDİRMELERİ
Nhat Kahveci, TRT Spor'da Fenerbahçe - Alanyaspor maçının değerlendirmesini yaptı.
7
"STAT BERNABEU GİBİ 6 KAT OLSUN"
"Sözlerime Sayın Başkan Ali Koç'a seslenerek başlamak istiyorum. Kapasiteyi bir an önce artırmaya başlasalar iyi olur diye düşünüyorum. 6 katlı Bernabeu Stadı gibi statları olsa o da dolar bu futbolla diye düşünüyorum"
6
"JESUS'LA SÖZLEŞME UZATIN"
"Ligin daha ilk haftaları çok erken, şampiyon olur olmaz bu lig daha zor geçecek. Hiç bakmadan, şampiyon olur olmaz Jesus'la 2-3 yıllık sözleşme imzalamaları gerek diye düşünüyorum. Fenerbahçe hocasını buldu"
5
"BU TAKIMI NASIL ANALİZ EDECEKSİN?"
"Analizi en kolay ve en zor olan iki takımın karşılaşmasını izledik. Lincoln oynayacak diyorsun Rossi oynuyor, Batshuayi oynayacak diyorsun Pedro oynuyor. Mert Hakan var takımın komutanı deniyo Arao oynuyor. Sen bu takımı nasıl analiz edeceksin. 30 oyuncu analiz etmen gerekiyor, kimin oynayacağı belli değil ve iyi oynamışken değişiyor, oynayanlar da kimseyi aratmıyor"
4
"İSTEK ARZU AYNI, SAĞLAYAN JESUS"
"Crespo muhteşem bir gol attı, Rossi aynı şekilde. İrfan Can formayı kaptıracak mıyım diyor nefis goller atıyor. Oyuna girenler aynı şekilde birbirine vererek atıyor. 60'ta 2 değişiklik yapıyorlar. 5 atıyor 6'yı arıyorlar. Maç bitti gidin bakın hala atak yapıyor olabilirler yani. Dakika 1 dakika 90 aynı oyun. İstek arzu hep aynı. Bunu sağlayan da Jesus"
3
"KADIKÖY'DE YAN PAS YAPARSAN BÖYLE OLUR"
"Geçen sezon 2-0'da taraftar ıslıklarken bunu söylüyorduk. Bunu görmek istiyor herkes. Farioli kendi geleceği adına ikinci üçüncü planını yapmalı. Yan pas kaptırıyorsun sürekli. Ne yaparsan yap geride top kaptırma. Kadıköy'de yan pas yaparsan bu kadar sonucu da böyle olur işte"
2
"ALTAY'A MORAL OLDU"
"Altay güzel bir pozisyon çıkardı son dakikalarda. Gol de olabilirdi ama Altay'a da moral oldu. Çevremizdeki insanlar çok mutlu stada maç izlemeye gitmek istiyor herkes. Muhteşem arzulu bir futbol var sahada"
1
"BÜYÜK TAKIMLARDA BÖYLEDİR"
"Biz Fenerbahçe'yiz ve iyiyiz. 4'te 3 kendi istediği gibi takım kuruluyor, 4'te 1 de rakibe göre seçimler yapılıyor. Büyük takımlarda da böyledir zaten. Fenerbahçe mesela Beşiktaş gibi maçı rakip çevirir mi diye bir sinyal vermedi mesela."