Arama Logo

Necati Ateş: "Valencia'yı yakalayabilirdi"
7
NECATİ ATEŞ'İN SÖZLERİ

Necati Ateş, Galatasaray'ın Sivasspor'u 2-0 kazandığı maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

NECATİ ATEŞ'İN SÖZLERİ
6
"G.SARAY İZİN VERMEDİ"

Sivasspor'un pozisyon bulamaması Sivas'tan kaynaklı mı, yoksa Galatasaray'ın oynadığı etkili oyundan kaynaklı mı? Bugün gol beklentisi 0.10'du Sivasspor'un. Sadce duran toplarla üretmeye çalışıyordu. Galatasaray da çok üretken değildi ama 0.75'te iki gol çıkardı.

\
5
"TORREIRA HER YERDEYDİ"

Torreira muhteşem bir oyun oynadı. Her yerdeydi! Muslera için kalesinde top görmedi. Bir tek ısınırken yere yattığını görüm Muslera'nın. Sivasspor'un aklında kupa var. Rıca hoca onu düşünerek hareket etti.

\
4
"İSTEDİĞİNİ YAPTIRMADI"

İstediğini yapamayan bir Sivas, yaptırmayan da bir Galatasaray vardı. Mertens son 3-4 maçtır oyuna giremiyor. Okan hoca o eski Mertens'i bekliyor ama çok sıkıntılı hareket ediyor.

\
3
"MÜKEMMEL İKİLİ; KEREM&ICARDI"

Mükemmel bir ikili var sahada; Icardi ve Kerem... Beşiktaş maçından sonra Galatasaray 3^te 3 yaptı. Üretkenlikte sıkıntı çekse de çok net galibiyetler aldı.

\
2
"VALENCIA'YA YETİŞİRDİ"

Icardi 24 maç oynamış ve 20 gol 8 asist yapmış. Aynı maç sayısına ulaşsalardı belki de Valencia'yı geçerdi. Icardi ve Kerem harika anlaşıyor. Rashica maçta oyuna giremedi. Ligin boyu kısaldı, iyi oyun değil, galibiyet önemliydi. Ankaragücü maçında beraberlik de işe yarayabilir.

\
1
"MÜKEMMEL BİR HAVA VAR"

Taraftarı, yönetimi işin içine almış. Mükemmel bir havaya giren Galatasaray var. Lig artık bitiyor. Galatasaray'da ateşten korkmayan çok oyuncu grubu var. O yüzden çok rahat galibiyetler aldı.

\