Arama Logo

Necati Ateş'ten Fenerbahçe - Ümraniyespor yorumu
10
NECATİ ATEŞ'İN DEĞERLENDİRMESİ
Necati Ateş, TRT Spor'da Fenerbahçe - Ümraniyespor maçını yorumladı.
NECATİ ATEŞ'İN DEĞERLENDİRMESİ
9
"O MAÇ BİRAZ KANDIRDI"
"Herkes Fenerbahçe'yi iyi oynadı gibi gördü Dinamo Kiev maçında ki iyi oynadılar. O maç biraz kandırdı herkesi. Ümraniye'nin Recep hocanın hakkını verelim. Atak üstünlüğünü sağlayan kafa kafaya mücadele eden, daha çok şut atan bir Ümraniye izledik. Berisha, Zajc oyuna girdi. Zajc müthiş geçti ve asisti yaptı."
\
8
"OSAYI FERDİ'Yİ SIRTINA ALIR ÖYLE OYNAR"
"Arda'yı bu kadar kenara atmanın anlamını anlamadım. Burada oynamazsa nerede oynayacak, Milli takıma nasıl yetişecek. İrfan bu takımda banko oynar mesela. Osayi Samuel; Ferdi'yi sırtına alır, sırtındayken hem sağ bek oynar hem sol bek oynar. Bir tane de atak yaptırmaz, o kadar atletik bir oyuncu. Arda'yı veya İsmail'i oynatıp yine Osayi Samuel'i koyabilirsin."
\
7
"JESUS BENFICA'DA BAMBAŞKAYDI"
"King, Valencia, Lincoln, Emre Mor'dan defans yapmasını bekleyemiyorsun. Her pozisyonda geçti Ümraniye takımı orta sahayı. Jesus'u Benfica'da izlerken bambaşka izliyorduk, buraya geldi bambaşka bir görüntü oldu"
\
6
"PUANLARI KAYBEDEN ÜMRANİYE"
"Ümraniye lige yeni çıktı diye bir farklı skor, şov beklentisi oldu. Lige yeni çıkmış takımın hocası Recep hoca çok iyi çalıştırmış takımını. 45 dakika çata çat mücadele etti. Ümraniye kaybetti puanları derim ben, ben olsam kaybettiği 2 puana üzülürüm"
\
5
"PERES SOL BEK DEĞİL"
"Lincoln 2 gol atmış olabilir ama çok eleştirilir. Peres'i sol bek olarak aldılar ama sol bek değil. Marsilya sürekli 3'lü oynadı, 3'lünün sol stoperi olarak oynadı. Peres'i sol bek olarak aldım, girsin içeri kessin diye beklersen kesemez. Ferdi de bunu yapamaz orada. Kanat hücumu nasıl yapacaksın o zaman."
\
4
"BİR WINNER SANTRAFOR ALMAMAK NEDEN"
"King bir kanat oyuncusu, kanat forvet olarak oynar. Santrafor değil. Bu kadar imkanın varken buraya winner bir santrafor alamamak inanılır gibi değil."
\
3
"ALDIĞIN ADAM ELİNDEKİLERDEN İYİ OLMALI"
"Crespo bu takımın en iyi oyuncularından biri değil miydi? Bir oyuncu alıyorsan elindeki oyunculardan daha iyi olması lazım değil mi? Arao neden alındı o zaman"
\
2
"İMKAN VAR, TRANSFERİ YAPAMIYORSUN"
"Gönderdiğin oyuncularla aldığın oyuncular arasında fark olması lazım. Gustavo gitti, aldığın oyuncu ondan çok çok daha aşağıdaysa olmaz. Paran var, imkan var, transferi iyi yapamıyorsun."
\
1
"ARDA'YI KORUMAK OYNATMAMAK MIDIR?"
"Arda konusunu kapatamıyorum. Elimizdeki bu hazineyi kenara atacaksak Arao'yu mu, Lincoln'ü mü konuşayım. Bu çocuklar geleceğimiz bizim. Galatasaray'a da gelen genç oyuncular var. Beşiktaş'ta da. Korumamız lazım olayını anlamıyorum. Korumak oynatmamak mı. Brezilya'da Vinicius'u korudular dimi 50 milyona sattılar onu Real Madrid'e, sattılar 1 yıl bekletip öyle sattılar.
\