Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Napoli yine Fenerbahçe'nin kapısında!
6
NAPOLI YİNE FENERBAHÇE'NİN KAPISINDA

Fenerbahçe'den daha önce Elif Elmas ve Kim Min-Jae'yi transfer eden ve bu iki transfer için toplam 34.25 milyon euro ödeme yapan Napoli, iki transfer için daha kapıyı çalmaya hazırlanıyor.

5
HEM FERDİ HEM ARDA

Fenerbahçe'den aldığı oyuncuların performansından memnun olan Napoli, hem Ferdi Kadıoğlu'nun hem Arda Güler'i yakından takip ediyor.

4
FERDİ KADIOĞLU: BU YAZ

La Gazzetta dello Sport'un haberine göre; Napoli, bu yaz Ferdi Kadıoğlu'nu transfer etme konusunda çok ciddi. Sağ bek, sol bek, orta saha, sağ açık, sol açık olarak oynayabilen Ferdi'nin tam bir joker olarak düşünüldüğü ve önümüzdeki sezonun planları arasında yer verildiği aktarıldı.

3
ARDA GÜLER: GELECEK PROJEKSİYONU

Napoli'nin Arda Güler'i ise gelecek planları arasında yer verdiği, bu yaz başka bir takımın talip olması durumunda devreye girileceği, aksi takdirde Fenerbahçe'deki gelişiminin takip edileceği ifade edildi.

2
FERDİ KADIOĞLU'NUN RAKAMLARI

Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nu 2018 yazında 1.4 milyon euro'ya NEC Nijmegen'den transfer etmişti. Türk Milli Takımı'nı da seçen ve Fenerbahçe ile 2026'ya kadar sözleşmesi bulunan Ferdi, geçen sezondan itibaren kariyerinde büyük bir değişim geçirmiş ve farklı mevkilerdeki sorumlulukları başarıyla yerine getirmişti.

1
ARDA GÜLER'İN RAKAMLARI

Arda Güler ise 14 yaşında Gençlerbirliği altyapısından Fenerbahçe altyapısına transfer olmuştu. 17 yaşındaki yetenek, bu sezon Fenerbahçe formasıyla 13 resmi maçta 305 dakika süre alıp 3 gol attı ve 1 asist yaptı.