Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Miha Zajc ve Arda Güler forma istiyor
6
ARDA VE ZAJC BİLMECESİ

Süper Lig'de sahasında Alanyaspor'u ağırlayacak olan Fenerbahçe'de ilk 11'de kimlerin olacağı yine merak konusu. Sarı-lacivertlilerde Miha Zajc ve Arda Güler'in durumu ise kafalarda soru işareti. Jorge Jesus'tan fazla forma şansı bulamayan ikilinin mücadele dozunu arttırması ve yeni oyun temposuna ayak uydurması bekleniyor. (Fanatik)

5
ROTASYONDA GERİDE KALDILAR

Bu sezon oyun temposu olarak vites attıran ve sahanın her yerinde pres taktiğini sahaya yansıtmak isteyen Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus'un orta saha tercihleri de buna göre yapılıyor. Yoğun temponun yanı sıra ikili mücadele olarak da ayakta kalabilen isimleri tercih eden tecrübeli teknik adamın futbol arayışında Arda Güler ve Miha Zajc bilmecesi yaşanıyor. Bu iki isim daha teknik olmaları nedeniyle rotasyonda şu anda geri düşmüş durumdalar.

4
SKOR KATKISI VERDİLER

Genç yıldız adayı Arda Güler, bu sezon 6 maçta toplamda 146 dakika forma şansı bulabildi. Bu kısa sürede 17 yaşındaki futbolcu 2 gollük katkıda bulundu. Sloven orta saha Zajc ise 7 maçta 364 dakika forma şansı bulabildi. Bu sürede Zajc 1 gol, 1 asistlik performansa imza attı.

3
YİNE ŞANS BULACAKLAR

Fenerbahçe orta sahasında Miguel Crespo, Willan Arao, İsmail Yüksek ve Mert Hakan Yandaş'ın şu anda rotasyonunda arkasında kalan Arda Güler ve Miha Zajc'ın zaman içerisinde şans bulması bekleniyor. Ancak yıldız futbolcuların forma şansları çok iyi değerlendirmesi gerekiyor.

2
ZAJC'A YENİ SÖZLEŞME ÖNERİLECEK

Sezon sonunda Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona erecek olan Miha Zajc için Fenerbahçe yeni bir teklif yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe yönetiminin yaptığı sözleşme uzatma teklifini yetersiz bulan Sloven orta saha için yeni bir teklife hazırlanılıyor.

1
YA SÖZLEŞME YA SATIŞ
Transfer döneminde satılmaya çalışılan Miha Zajc iyi bir teklif almadığı için takımda kalmıştı. Miha Zajc, 2. teklife de 'Evet' cevabını vermezse, bedavaya gitmemesi için ocak ayında başka bir takıma satılması gündeme gelecek.