Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Michy Batshuayi: "Beşiktaş'ı iyi tanıyorum"
12
BATSHUAYI'DEN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin Belçikalı golcüsü Michy Batshuayi, Beşiktaş derbisi öncesi basın mensupları ile buluştu.
11
"BENİM İÇİN ÖZEL BİR MAÇ"
"Benim açımdan özel bir maç olacak. Eski takımıma karşı oynayacağım. Fenerbahçe olarak hedefimiz, temennimiz bu büyük derbiyi kazanmak olacak."
10
"HENÜZ YÜZDE 100 DEĞİLİM"
"Başlangıç itibarıyla çok iyi hazırlık sürecim olmadı. Yüzde 100 değilim ama kendimi iyi hissediyorum. Milli Takımdan döndükten sonra daha da iyi hissediyorum. Maça etki edecek katkıyı sağlayacağıma inanıyorum. Sağlarsam bana göre önemli bir avantaj elde edeceğiz. Bunu yapabilirsem takımıma yardımcı olacağım."
9
"GOL ATARSAM DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLUR"
"Alacağım en iyi doğum günü hediyesi derbi zaferimiz olur. Gol atarsam kendimi çok iyi hissedeceğim. Gol atmak zaten benim görevim."
8
"BEŞİKTAŞ'I İYİ TANIYORUM"

Beşiktaş'ın seni tanıması, senin Beşiktaş'ı tanıman derbiyi etkiler mi?

"Beşiktaş'ın oyun stilini biliyorum. Stiller değişebilir. Ben de değiştirebilirim oyun stilimi. Bu açıdan durumu eşit görüyorum."

7
"GOLDEN SONRA NE OLACAĞINI GÖRECEĞİZ"

Gol atarsan sevinecek misin?

"Önemli olan o maçta gol atmak olacak. Golden sonra ne olacağını göreceğiz."

6
"HERKESİN SORUMLULUĞU VAR"
"Sadece ben değil, tüm hücumcu takım arkadaşlarımın sorumluluğu var. Herkes kendi sorumluluğunu yerine getirmeye çalışıyor. Futbol böyle bir şey."
5
"BURASI FORVETLER İÇİN HARİKA"
"Bir forvet olarak böylesine ofansif oynayan bir takımda oynamak büyük keyif. Atacağımız gollerle maçları kazanmak istiyoruz. Antrenmanlarda da buna yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz."
4
"İYİ BİR STADYUMDA OYNAYACAĞIZ"
"İyi bir stadyumda oynayacağız. Ambiyans olarak yüksek ve ateşleyici bir taraftar grubu Beşiktaş'ın. Bu bir forvet oyuncusunu en iyi motive edecek şeydir."
3
"GOL VURUŞLARIMI GELİŞTİRMELİYİM"
"Gol vuruşlarında sıkıntı yaşadığına dair eleştirilere katılıyor mu?"

"Açıkçası katılıyorum. Çünkü, geçen sene atmış olduğum gollerden daha çok gol atabilirdim. Hayatta bazen böyle şanssızlıklar oluyor. Eksik yönlerimi gidermek için sürekli çalışıyorum."
2
ŞUTLARININ DİREKTEN DÖNMESİ
"Bazen attığımız şutlar gol olur, bazen direkten döner. Bu kadar çok şutumun direkten dönmesi nasıl açıklanır, bilmiyorum."
1
"HOCAMIZ ÇOK KALİTELİ"
"Hocamız çok tecrübeli ve çok kaliteli biri. Baktığımız herkes ilk 11'de oynayabilir. Bu seviyeyi yükseltecek bir sebep. İdmanda da çok sıkı çalışıyoruz. Forma rekabeti, takımı çok daha güçlü noktaya çekecektir ve şampiyonluk ihtimalini artıracaktır."