Arama Logo

MHK Başkanı kim olacak? İşte favori...

İstifa eden MHK Başkanı Serdar Tatlı'nın yerine gelecek ismin hakem kökenli ve daha önce görev almamış olması isteniyor. Kulüpler, TFF’ye istediği isimleri bildirecek.
7
İŞTE MHK İÇİN ÖNE ÇIKAN İSİM

MHK Başkanı Serdar Tatlı'nın ani bir şekilde gelişen istifası üzerine Kulüpler Birliği, yeni MHK için profili belirledi.

6
FAAL HAKEMLERDEN OLMAYACAK

Türkiye gazetesinden Ömer Faruk Ünal'ın haberine göre; Radikal sistem değişikliğine kadar geçici bir MHK düşüncesi masada. Prensip olarak eskiden görev yapmış hiçbir ismin MHK Başkanı olmasına sıcak bakılmıyor.

5
GEÇİŞ DÖNEMİNDE ÖZERTEN

Geçiş dönemi için Kulüpler Birliğinde ve TFF cephesinde Ufuk Özerten ismine sıcak bakanlar var. Faal bir hakemin MHK Başkanı olması talimatlara ve Kulüpler Birliğinin isteğine de ters.

4
KULÜPLER İSİMLERİ BİLDİRECEK

Kulüpler Birliği, pazartesi günü TFF'ye uzlaştığı birkaç ismi ve ekibi bildirme düşüncesinde.

3
SON KARAR ÖZDEMİR'İN

Nihai karar için ise yurt dışında olan Başkan Nihat Özdemir'in dönmesi bekleniyor.

2
TFF'DE TATLI'YA BÜYÜK ÖFKE

Son dört gününü Riva'da geçiren ve TFF yönetimine bildirmeden istifasını duyuran Tatlı'ya öfke var. Federasyon yönetimi, 10. hafta tayinlerini duyuran ve istifasını hakemlere SMS ile bildiren Tatlı için "Bu karar önce bize açıklanmalıydı. Hiç şık olmadı" görüşünde.

1
ÖZERTEN, KISA SÜRELİ...

Daha önce MHK başkanlığı yapan Ufuk Özerten’in bu kritik dönemi geçirmek için kısa süreliğine göreve getirilmesi de gündemde.