Arama Logo

Metin Tekin'in Kasımpaşa-Beşiktaş maçı yorumları
9
METİN TEKİN'İN YORUMLARI
Metin Tekin NTV ekranlarında Kasımpaşa - Beşiktaş maçını değerlendirdi.
8
"HER MAÇ DAHA ZOR HALE GELİYOR"
"4 maçtan sonra ilk kez puan aldı Beşiktaş. Oyuna da iyi başladı Beşiktaş. Son 25 dakika yarı sahayı geçemedi Beşiktaş. Mehmet Topal'ın girişi Ghezzal'ın çıkışı çok konuşuldu. Her maç daha zor hale geliyor."
7
"KAYSERİ'Yİ YENEBİLİR DİYEMİYORUZ"
"İç sahada Kayseri maçı olacak şimdi ve Beşiktaş'ın o maçı şimdiden kazanacağını söylemek doğru olmaz. Daha farklı oyunlara çok ihtiyacı var Beşiktaş'ın"
6
"FİZİĞİN BU KADAR DÜŞMESİ ENTERESAN"
"Fizik kalitenin ikinci yarıda bu kadar düşmesi hakikaten enteresan. Kasımpaşa'nın fizik kalitesi çok iyi olduğu için değil, Beşiktaş'ın fiziği çok kötü olduğu için ikinci yarıda bunları yaşadılar"
5
"NASIL GÖSTEREBİLDİLER"
"Fizik kalite olmasaydı ilk yarıdaki o oyunu nasıl gösterebildiler?"
4
"PJANIC İLE ÖNDE BASAMAZSINIZ"
"NKoudou çabukluğunun olmaması Beşiktaş'ı zorluyor ve farklı bir oyun oynamasına neden oluyor. Pjanic'le hücum ediyorsunuz ama savunmanızı önde kuramazsınız da biraz da beklemek zorunda kalırsınız. Savunma anlayışınız öyleyken hücumunuz da ona göre olur"
3
"GHEZZAL'I ÖZELLİKLE KOŞTURMAYACAKSINIZ"

"Enerjisi düşükse bile oynayabilecek oyuncular vardır. Onlardan biri de Ghezzal'dır. Ghezzal anların oyuncusudur. Çeker sol ayağına alır ve bitirir işi. Bazı oyuncuları özellikle koşturmayacaksınız hatta. Sakatlığı yoksa gerçekten şaşırttı"

2
"HEDEF OYUNU DÜZELTMEK OLMALI"
"Trabzonspor Adana Demir maçını kazanırsa fark 18 maça çıkıyor. Artık o saatten sonra da hedef liderlik olarak değil de oyununu düzeltmek olarak belirlenmeli"
1
"GELECEK SEZON İÇİN BİR ŞEYLER GÖSTERİLMELİ"
"Şampiyonluk işi çok zor, hatta bence bitti. Beşiktaş'ın ihtiyacı ne? Teknik adam veya yöneticisiniz ne yapacaksınız? Burada taraftarın ne istediği aslında önemli olan. Artık gelecek sezona yönelik neler gösterebilir bunlara bakmanın zamanı da geldi. Geleceğe yönelik ipuçları vermesi gerekiyor"