Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Metin Tekin'in F.Bahçe-Karagümrük maçı yorumları
9
METİN TEKİN'İN YORUMLARI
Fenerbahçe'nin Karagümrük'ü ağırladığı karşılaşmayı Metin Tekin NTV ekranlarında değerlendirdi.
8
"VOLKAN DEMİREL ETKİLİ TEKNİK ADAM"
"Çok güvenli bir takım izledim Karagümrük'ten. Volkan Demirel'in oyuncu ilişkileri, aldığı sonuçlarla etkili bir teknik adam performansı gösteriyor"
7
"BENİM ÖLÇÜM 2. SEZON, 2. TAKIMDIR"
"Karagümrük iyi kadrolar kuruyor. Statları olmamasına rağmen yukarılarda yer alıyor. Volkan Demirel penceresinden bakacaksak, ikinci sene ikinci takım diye bir ölçüm var benim. Teknik adamlar ilk sene herkesin tavan yaptığı dönem olabiliyor. O yüzden ikinci sezonda ne yapacak bu çok önemli. Volkan Demirel bu sezon gösterdi ki bu sezon tamam, iyi başlangıç yaptı."
6
"İSMAİL HOCAYLA EN ETKİSİZ MAÇ"
"Fenerbahçe'nin İsmail Kartal'la en etkisiz oyununu izledik iç sahada özellikle. Bence ligin sonuna da geldikten sonra Fenerbahçe'nin ikinciliği vereceğini düşünmüyorum. Fenerbahçe taraftarı şampiyonluğu ister tabii ki ama İsmail Kartal'la birlikte ikincilikte kalmayı sevdi Fenerbahçe. Bu noktaya da bu takımı İsmail Kartal getirdi."

5
"OSAYI BEKTE BAŞLAMALIYDI"
"Çok üretken bir Fenerbahçe izlemedik. Karagümrük'ün doğru savunması nedeniyle de diyebiliriz bunu. Nazım değişikliği erken denebilir, Osayi ile sağ bekte başlaması gerektiğini düşünüyorum. 75'te değişiklik oldu o da sakatlıktan."
4
"SERDAR İLK FORVET DEĞİL"
"Serdar Dursun Fenerbahçe'nin kadrosunda bulundurabileceği bir forvet ama birinci forveti olamayacağını da bugün gördük"
3
"FERDİ VE OSAYI KALMALI"
"Ferdi solda vazgeçilmez oynuyor. Emre Mor çok iyidir çok kötüdür bilemem ama ona karşı oynamak zordur. Osayi gibi bir de sağ bek buldu Fenerbahçe. Orada iyi işler yapıyor ve kalmalı takımda"
2
"İSMAİL HOCA DA FARKINDA"
"İsmail hoca maçtan sonra bilançoyu çıkarmış. Bahar yorgunluğu ve bir takım sebeplerden demiş. O da bugün etkisiz bir takım olduğunu farkında"
1
"FENERBAHÇE JESUS'U GETİRECEKTİR"
"Kabul edelim ki dünya piyasasında bilinen biri. Onun isminin konuşulması önemli. İsmail hoca görevini yaptı, sonuna kadar ama bu nedenle kalsın demek de çok doğru değil, kalabilir de bu ayrı. Nasıl kalır, mali yapılar veya bazı parametreler de girerse devam edebilirsiniz. Jesus'u getireceğini düşünüyorum Fenerbahçe'nin çünkü hedefleri var"