Arama Logo

Metin Tekin'in Beşiktaş maçı yorumları
11
METİN TEKİN'İN YORUMLARI

Süper Lig'de Beşiktaş'ın Giresunspor'a 4-0 kaybettiği maçı Metin Tekin değerlendirdi. İşte Metin Tekin'in yorumları...

10
BAŞKA BİR SEZON VAR MI?

Beşiktaş için çok zor bir süreç. 14. hafta itibariyle bu kadar geride kalan, bu kadar puan farkı olan başka bir sezon var mıdır?

9
PSİKOLOJİK!

Vitor Pereira, takım ruhu, birliktelikten bahsediyordu. Ben eleştirmiştim, hocam taktikten bahset falan diye ama bugün Beşiktaş tamamen psikolojik dökümanlarla açıklanabilir durumda...

8
TAKTİKLE AÇIKLANMAZ!

Tükenen bir kadroyla iki kupayı geçen sezon alan Beşiktaş, bu sene takviyeler, 14. hafta... Bunu sadece oyun organizasyonuyla, teknikle taktikle açıklayamasınız.

7
ARAŞTIRILMASI LAZIM!

En başta psikolojik bir çöküntü, bunu çok iyi araştırılması lazım, bundan sonra ne olacak göreceğiz... Beşiktaş'ın için hiç kolay değil ama...

6
SEYİRCİ NEYİ ELEŞİRİYOR?

İşin taktik kısmına gelecek olursak, 11'e 10'u çok doğru oynadı Giresunspor. İkinci yarı çok koşturdular Beşiktaş'ı. Bu oyun seyirci için oynanır ama seyircinin de 3 ay önce şampiyon olan kadroya... Seyirci neyi eleştiriyor? Klasik şeyler vardır, ruhunu mu ortaya koymuyor oyuncu, isteksizler mi, sorumsuzlar mı, ben hiçbirine katılmıyorum. Böyle bir oyuncu kişiliği yoktur. Böyle bir oyuncu durumu vardır.

5
HİÇBİR ŞEY YAPMAYINCA DA...

Sadece koşarak yorulmazsınız, bazen hiçbir şey yapamadığınız için yorulursunuz. Biraz Beşiktaş öyle. Beşiktaş, koştuğundan falan yorulmuyor, oynayamadığı için yoruluyor.

4
BU AÇIKLANAMAZ!

Muhakkak Şampiyonlar Ligi'nin, aynı performansı gösteremezsiniz ama 14. haftada 15 puan geriye düşmeyi sadece bununla açıklayamazsınız.

3
MERT GÜNOK KÖTÜ

Mert Günok'u çok beğenirim ama kötü bir sezon geçiriyor. Bazı mevkiiler ara sıra oynayıp olacak bir şey değil. Kaleci ve santrfor gibi.

2
SERGEN YALÇIN'IN SÖZÜ YANLIŞ

"Ben oynamıyorum" diye bir tabir antrenörlükte yoktur, tabii ki antrenör oynamıyor. Antrenörlük başkaları aracılığıyla sonuç almaktır. Bence talihsiz bir demeç olmuş, o zaman futbolcular şampiyon oluyor. O zaman şampiyonlukta da aynı şeyi söylenmesi lazım. Bence Sergen Hoca'nın da konsantrasyonu düşmüş, tabii bence.

1
KIRMIZI DOĞRU, PENALTI...

Bana göre, benim görüşüm ama bence kırmızı kart doğru. Penaltıyı tartışırım, tartışılacaktır.