Arama Logo

Metin Tekin: "G.Saray, Beşiktaş'ın güçlü olduğunu kabul etti"
8
METİN TEKİN YORUMLADI
Metin Tekin, Beşiktaş'ın Galatasaray'ı 2-1 yendiği karşılaşmanın ardından NTV'de değerlendirmelerde bulundu. İşte Metin Tekin'in sözleri...
7
"BEKLENEN SENARYO"
Son bölüm hariç beklenen bir oyun senaryosuydu. Duran toptan golü bulan bir Beşiktaş vardı. Galatasaray puanla çıkabilirdi ama Beşiktaş oyun ve top hakimiyetiyle bu işi kotardı.
6
"LARIN ZAMAN ZAMAN YAPAR"
Larin zaman zaman yapar bunu. Böyle bir verim alınacağını düşünmemiştim. Gerek soldan, gerek sağdan, 18 içi pozisyonlarıyla golü attı. Bir ön direk, bir arka direk yaptı, golcü kimliğiyle öne çıktı.
5
"ÇOK İYİ LARIN PERFORMANSI"
Beşiktaş'ta N'Koudou ile çabukluğu, Larin ile 18 içini kullanıyorsunuz. Bugün yine çok iyi bir Larin performansı vardı.
4
"GÜÇLÜ OLDUĞUNU KABUL ETTİ"
Galatasaray Avrupa'da grup lideri. O maçlar da bugünkü oyunlarıyla aynı. Fizik kalite, çabuk çıkışlar. Oyunu ele alması gereken oyunlar vardır. Galatasaray, rakibin güçlü olduğunu kabul edip oynadı. Beşiktaş'ın kaliteyi ve beceriyi ortaya koyabildiği bir maç oldu.
3
"GÜÇLÜ OYUN YOK"
Marcao, savunma güvenliği açısından, organizasyon açısından verimli. Oyun kurulumunda da zaman zaman kullanılabiliyor ama hiçbir zaman güçlü bir oyun oynamadı Galatasaray.
2
"SALİH NE YAPTI, TARTIŞILIR"
Öne geçtik, bütün hücumcular çıksın mantığı çok doğru değil. Alex belki 70'lerde çıkabilirdi. Bazen oyuncu maça girer, oyuna giremez. Oyun tempoları da önemlidir. Oradaki oyun ezberi dışında kalabilirsin. Salih ne yaptı, tartışabiliriz.
1
"G.SARAY ORTAYI ÇÖZMELİ"
Galatasaray, oyunu ele alır ve rakibe kabul ettirir. Böyle oynayacaksa orta sahayı çözmesi lazım, sezon başından bu yana orta saha üstünlüğünü koyabilmiş değil.