Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Mbappe'den yengeye özel jet!
49
MBAPPE'NİN SEVGİLİSİ ROSE BERTRAM

PSG'nin yıldız futbolcusu Kylian Mbappe'nin adı sürpriz bir aşk iddiasına karıştı.

48
AŞK YAŞIYORLAR

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Gregory van der Wiel'den ayrılan Belçikalı model Rose Bertram'ın, Kylian Mbappe ile aşk yaşadığı iddiaları her geçen gün artıyor.

47
GÖNLÜNÜ ROSE'A KAPTIRDI

Juice Channel isimli bir Instagram hesabı PSG'nin ve Fransız futbolunun dünyaca ünlü yıldızı Kylian Mbappe'nin gönlünü, PSG'nin bir dönem Fenerbahçe forması da giyen eski oyuncusu Gregory van der Wiel'in eski sevgilisi Rose Bertram'a kaptırdığını öne sürdü.

46
INSTAGRAM'DA ORTAYA ÇIKTI

Wiel ile sekiz yıllık bir birliktelik yaşayan Bertram, geçtiğimiz günlerde Hollandalı eski futbolcudan ayrılmıştı. Wiel ile birlikteliği sırasında sık sık Fenerbahçe tribünlerinde de görünen Belçikalı model, geçtiğimiz günlerde Eyfel Kulesi'nde bir Instagram videosu paylaşırken, iddialara göre Mbappe'nin yakın arkadaşlarından biri de o esnada aynı görüntüyü paylaştı. Bu tesadüf Mbappe'nin de o sırada bu grupla birlikte Eyfel Kulesi'nde olduğu olasılığını gündeme taşıdı.

45
TAKİPLEŞTİLER

Mbappe'nin söz konusu arkadaşının yıldız oyuncunun saçlarıyla ilgilenen kuaförü Brice Tchaga olduğu belirtilirken, Mbappe ile Bertram'ın Instagram'da bir süredir birbirlerini takip etmeleri de bu olasılığın gerçek olma ihtimalini yükseltti.

44
ÖZEL JET GÖNDERİYOR

Dünyanın en iyi futbolcuları arasında yer alan Kylian Mbappe'nin Rose Bertram ile aşk yaşadığı iddia edildi. Le Parisien'in aktardığı habere göre Fransızların altın çocuğu Mbappe, Bertram'ı yanına getirmek için özel bir jet gönderdi.

43
PAYLAŞIMLARI DİKKAT ÇEKİYOR

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Rose Bertram, paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Kylian Mbappe ile Rose Bertram'ın sosyal medya hesaplarından aynı yerlerde paylaşım yapmaları birlikte olduklarına delil olarak gösterildi.

42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32