Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Mauro Icardi, dünya basınında yankı uyandırdı
7
ICARDI İLK KEZ SAHAYA ÇIKTI

Galatasaray'ın dünyaca ünlü forveti Mauro Icardi, Sarı-Kırmızılı formayı ilk kez Konyaspor karşılaşmasının son bölümünde giydi. Konya'nın kendi kalesine attığı pozisyonun içinde olan 29 yaşındaki futbolcu, rakip takımın kalecisinin de ikinci sarı karttan atılmasını sağladı.

6
DÜNYADA GÜNDEM OLDU

Arjantinli'nin bu performansı dünyanın birçok yerinde manşetlere çıktı. "Ojogo.pt" sitesi, "Icardi ilk maçında büyük bir çıkış yaptı. Gol atamasa da büyük hırsıyla beğeni topladı. Rakip kaleciyi oyundan attırmasını ise taraftarlar çok beğendi" yorumunu yaptı.

5
"ORTALIĞI KARIŞTIRDI"

İnfobae.com sitesi, "Mauro Icardi, Galatasaray ile ilk maçında şov yaptı. Galibiyet golünün anahtarıydı ve rakip kaleciyi bir kavgada ihraç ettirdi. Oyuna çok fazla müdahale etmeden, ortama alışmak için birkaç dakika harcadı. Sonrasında ise ortalığı karıştırdı ve takımının galibiyetinde önemli bir rol oynadı" yorumunu yaptı. 

4
"KALECİYİ OYUNDAN ATTIRDI"

"getfootballnewsfrance.com" da "Icardi rakip kalecinin sarı kartı olduğunu biliyordu. Bunu çok iyi kullandı. Rakip Konyaspor son bölümde kalecisi Sehic olmadan oynadı ama başka gol olmadı" satırlarına imza attı.

3
"GALİBİYETTE BELİRLEYİCİ OLDU"

Arjantin basınından "ole. com.ar", "Galibiyette belirleyici oldu. Calvo'nun kendi kalesine attığı golde rakibini rahatsız etti. Kaleciyi de attırdı. Icardi açısından hareketli bir başlangıç oldu" yorumunu yaptı.

2
"ZAMANA İHTİYACI VAR"

"fanpage.it" sitesi, "Icardi yarım saat oynadı, kavga çıkarttı. Göz kamaştıran bir maç finalinin kahramanıydı. Ama Fransa'da kaybettiği oyun ritmini kazanması için zamana ihtiyacı var" değerlendirmesinde bulundu.

1
"ADETA ŞOV YAPTI"

"lcordillerano.com.ar" sitesi de "İlk maçı bir şovdu. Golün anahtarıydı ve rakip kaleciyi attırdı" satırlarına imza attı.