Arama Logo

Marsilya'da Kerem Aktürkoğlu planı!
9
KEREM AKTÜRKOĞLU PARLIYOR
Galatasaray'daki yükselen performansıyla büyülemeye devam eden 23 yaşındaki Kerem Aktürkoğlu, geçtiğimiz sezonun başında 3. Lig'den gelmiş olmasına rağmen Avrupa kulüplerini etkilemeyi başardı.
8
ÖNCE GALATASARAY, SONRA MİLLİ TAKIM
Önce Galatasaray'da ilk 11'e girmeyi başaran Kerem, kısa süre içerisinde de milli takımın ilk 11'ine adını yazdırdı.
7
AVRUPA'NIN RADARINDA
Bu sezon Fatih Terim'in yeni Galatasaray'ın da en büyük kozu olan Kerem Aktürkoğlu, birçok Avrupa takımının radarında bulunuyor.
6
MARSİLYA'NIN KAFASI KARIŞTI
Sezon başında Roma'dan Cengiz Ünder'i kiralayan Marsilya, milli oyuncunun sözleşmesine 12 milyon Euro satın alma opsiyonu koydurdu. Ancak Avrupa Ligi'ndeki maçlar, Fransız yetkililerin kafasını karıştırdı.
5
KEREM'E HAYRAN KALDILAR
Galatasaray deplasmanı için İstanbul'a gelen Marsilya cephesi, 4-2 kaybettikleri maçta Kerem Aktürkoğlu'na hayran kaldı.
4
CENGİZ YERİNE KEREM
Lyon ve Nantes'ın ardından Kerem'i transfer listesine alan Marsilya, 23 yaşındaki kanat oyuncusunu yakından takip edecek. Fransız ekibinde sezon sonunda Cengiz yerine Kerem'e yatırım yapılması yönünde görüşmeler dile getirilmeye başlandı.
3
SCOUTLAR ÇOK BEĞENDİ
Öte yandan milli futbolcuyu Marsilya maçında Lille ve Lyon, Almanya'dan Stuttgart, Wolfsburg ve Frankfurt, İtalya'dan Roma ve Atalanta ile İspanya'dan Valencia'nın scoutları Kerem'i takip etti. Gözlemciler, Kerem Aktürkoğlu'nun performansına hayran kaldı.
2
6 GOL - 5 ASİST
Galatasaray'da 2021-2022 sezonunda şu ana kadar 24 resmi maça çıkan genç oyuncu, 6 gol ve 5 asistle oynadı.
1
MİLLİ TAKIMDA 3 GOL

A Milli Futbol Takımı'nda ise 8 maça çıkan Kerem, bu karşılaşmalarda 3 gol kaydetmeyi başardı. (Sabah)