Arama Logo

Mario Balotelli: "Kim olsa aynısını yapardı"

Vodafone Park’ta attığı goller kadar Sergen Yalçın’a yaptığı hareket de gündem olan Balotelli, “Eğer size tanımadığınız biri, ‘beyni yok’ diyorsa, sizin de o kişiye bunun aksini söylemeniz gerekir. Yerimde kim olsa aynısını yapardı” sözleriyle kendini savundu.
5
MAÇA DAMGA VURMUŞTU

Adana Demirspor’un İtalyan yıldızı Mario Balotelli, önceki akşam Vodafone Park’ta Beşiktaş ’la oynadıkları karşılaşmaya damgasını vurmuştu.

4
GOL SONRASI...

Yedek başladığı mücadeleye skor 3-1’ken 67. dakikada Benjamin Stambouli’nin yerine dahil olup 79’da farkı bire indiren Balotelli, golü sonrasında Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın’ın olduğu bölüme dönüp bazı jestler yapmıştı.

3
MURAT SANCAK'LA DİYALOĞU

Ardından maçın uzatma dakikalarında takımına 1 puanı getiren sayıyı kaydeden Balotelli, sahadan ayrılırken Siyah-Beyazlı teknik ekibin tepkisini çekmişti. Karşılaşma sonunda yıldız oyuncunun kulüp başkanı Murat Sancak’la yaşadığı diyalog ortaya çıktı.

2
"BEŞİKTAŞ BİZİM KARDEŞ KULÜBÜMÜZ"

Dolmabahçe’deki mücadele sonrasında soyunma odasına inip takımı 1 puan sebebiyle tebrik eden Başkan Sancak’ın, ardından Balotelli’ye, “Her iki kulüp, yıllardır dayanışma içinde. Beşiktaş, kardeş kulübümüz. Her ne sebeple olursa olsun bu hareketin hoş olmadı” dediği öğrenildi.

1
"KİM OLSA AYNISINI YAPARDI"

Tecrübeli futbolcunun ise Sergen Yalçın’ın yıllar önce bir TV programında yorumculuk yaptığı dönemde kendisi için, ‘Beyni yok’ dediğini hatırlatıp, “Eğer size hiç tanımadığınız biri beyni yok diyorsa, sizin de o kişiye bunun aksini söylemeniz gerekir. Sadece bunu yaptım. Yerimde kim olsa aynısını yapardı” cevabını verdiği kaydedildi. (Fanatik/Orhan Yıldırım)