Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Marek Hamsik: "Trabzon'da kalmak istiyorum"
19
MAREK HAMSİK'TEN AÇIKLAMALAR
Trabzonspor'un tecrübeli yıldızı Marek Hamsik, beIN Sports'un sorularını yanıtladı.
18
"İNANILMAZ BİR HİS"
"Şampiyon olmak inanılmaz bir his, böyle anlar hayatınız boyunca aklınıza kazınacak anlar oluyor."
17
"UZUN ZAMANDIR BEKLİYORLAR"
"Trabzon şehri şampiyonluk için çok uzun bekledi. Bu mutluluğu taraftarlarla yaşamak harikaydı."
16
"ANILARIMI SAKLAMAK İSTEDİM"
"Taraftarlar içeri girdiğinde arkadaşlarımız bazı eşyalarını kaybettiler ama ben her şeyi kendime saklamak istedim, bu şampiyonluğa dair bir anıyı kaybetmek istemedim."
15
"SEZONUN DÖNÜM NOKTASI..."
"Sezonun dönüm noktası olan maç içeride 2-1 kazandığımız Konyaspor maçıydı bana göre. Kaybetseydik işler farklı olabilirdi."
14
"GALATASARAY MAÇINDAN EMİNDİM"

"Deplasmanda kazandığımız Galatasaray maçı da çok kritik. Maç 1-1 olduğunda kazanacağımızdan emindim. Maç sonu çılgınca bir sevinç vardı."

13
"ŞAMPİYON OLABİLECEĞİMİZİ ANLAMIŞTIM"
"Takıma geldiğim ilk günden itibaren burada büyük bir aile olduğunu gördüm. Gelmeden önce bana söylenen şeylerin ne kadar doğru olduğunu gördüm. Benim amacım burada şampiyonluk kazanmaktı. Sezonun başında birkaç galibiyet alınca şampiyon olabileceğimizi hissetmiştim. Gereken son adımları da atıp kupaya uzandık."
12
"SAKATLIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM"
"Sakatlığım konusunda çok üzgün hissediyorum. Bir süre takımıma sahada yardımcı olamadım ancak onlar yine de kazanmayı bildi. Olabildiğince hızlı dönmeye çalıştım ancak bazen vücudunuzu dinlemeniz gerekiyor. Hep beraber Şampiyonlar Ligi'nde oynamayı çok istiyoruz, orası dünyanın en iyi ligi."
11
"EN MUTLUSU ALTYAPI OYUNCULARI"
"Takımın altyapısından yetişen yerli oyuncuların mutluluğunu tahmin bile edemiyorum. Takımda bu tip oyuncularınız mutlaka olmalı, onlar şehri en iyi anlayabilecek kişiler. Bu yaptıkları tarihi işten dolayı çok mutlu olduklarını düşünüyorum."
10
"ÇOCUKLARIM BANA ÇEKMİŞ"
"Çocuklarım benim DNA'mdan almışlar. İkisi de çok yetenekli ve futbolu seviyorlar. Şu an onlar için geleceği düşünmekten çok futboldan keyif alma zamanı."
9
"KALMAK İSTİYORUM"
"Burada 1 yıl daha sözleşmem var ve kalıp 1 yıl daha iyi bir sezon geçirmek istiyorum. Ondan sonrası için şu an bir planım yok."
8
"TARAFTARA SÖZÜM VAR"
"Taraftarlarla çok iletişim kuramıyorum çünkü aramızda dil problemi var. Ancak onların fotoğraf, imza isteklerini olabildiğince kırmamaya çalışıyorum. Söz verdiğim "61" dövmesini Slovakya'ya gider gitmez yaptıracağım."
7
"EN İYİ BAKASETAS İLE ANLAŞIYORUM"

"Takımda en iyi anlaştığım isim Bakasetas. Ancak herkesle aram çok iyi, herkesle iyi anlaşıyorum."

6
"SIOPIS BAŞIMI AĞRITIYOR"
"Takımda en çok konuşan isim Siopis. O kadar bağırıyor ki bir yerden sonra başım ağrımaya başlıyor. En az konuşan isim ise Murat Cem diyebilirim."
5
"EN İYİSİ ABDÜLKADİR"
"Takımdaki en teknik isim Abdülkadir Ömür. Türkiye Ligi'ndeki en iyi oyunculardan biri. Şu an yaptığından çok daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum."
4
"EN ŞIK BENİM"
"Takımda en iyi giyinen isim benim (gülerek). En kötü giyineni ise söylemem doğru olmaz."
3
"ATKI ŞOVU SEVİYORUM."
"Sahaya çıktığımızda taraftarlarımız atkılarıyla yaptığı görsel şov çok hoşuma gidiyor."
2
"FUTBOLU BIRAKANA KADAR SAÇLARIM KALACAK"
"Bazı insanlar saçımı seviyor, bazıları sevmiyor. Ancak benim için ikonik bir saç ve futbolu bırakana kadar saçlarım bu şekilde kalacak."