Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Lyon'dan Arda Güler için 10 milyon euro!

Fenerbahçe’nin göz bebeği olan Arda Güler, Avrupa’dan birçok takımın radarındaydı. Genç yıldız için harekete geçen ilk takım Lyon oldu. Fransız devinin 17 yaşındaki yıldız için 10 milyon euroluk bütçe ayırdığı öğrenildi.
5
LYON'DAN ARDA GÜLER HAMLESİ

Fenerbahçe’nin Süper Lig tarihinde gol atan en genç oyuncusu olan Arda Güler, geride kalan sezonda sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti. Birçok Avrupa takımı tarafından takibe alınan, Barcelona ve Dortmund’un izlettirdiği 17 yaşındaki yıldız için harekete geçen ilk takım Lyon oldu.

4
TEKLİF HAZIRLIĞINDA

Fransız ekibinin, Arda Güler’i kadrosuna katmak için teklif hazırlığında olduğu kaydedildi.

3
10 MİLYON EURO İLE KAPIYI ÇALACAKLAR

Fransız devinin, genç yıldız için 10 milyon euro ile Sarı-Lacivertliler’in kapısını çalacağı belirtildi. Ayrıca bir sonraki satıştan pay da önerilecek.

2
PAQUETA'NIN YERİNE ARDA GÜLER

Lyon, Lucas Paqueta’yı Newcastle’a satmaya hazırlanıyor. Houssem Aouar için ise Roma devrede. Fransız ekibinin özellikle Paqueta’nın yerine Arda Güler’i düşündüğü kaydedildi.

1
"GELİŞİME ÇOK AÇIK"

Lyon’un teknik patronu Peter Bosz’un 17 yaşındaki yıldız için, “Gelişime çok açık. Paqueta’nın yeteneklerine benzer bir stili var. Fiziksel olarak güçlenip, topsuz oyunda daha etkili olursa çok değerli bir futbolcuya dönüşür” şeklinde rapor verdiği kaydedildi. (Fanatik)