Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Luis Suarez için 6 seçenek ve Fenerbahçe!
7
SUAREZ VE FENERBAHÇE

Atletico Madrid'e veda eden Luis Suarez'in önünde transfer için 6 seçenek olduğu ifade edildi. İspanyol basınında yer alan haberde Uruguaylı futbolcu için; Barcelona, Sevilla, Ajax, Aston Villa, Fenerbahçe ve Inter Miami transfer ihtimali olarak gösterildi. İşte ayrıntılar...

6
BARCELONA

Suarez için ilk seçenek Barcelona olarak gösterildi. Tecrübeli yıldızın, iki sezon önce 'yaşlı' diye gönderildiği Katalan temsilcisine geri dönebileceği belirtildi. Suarez'in, kısa bir süre önce Barcelona'ya dönme arzusundan bahsettiği hatırlatıldı.

5
SEVILLA

İkinci transfer ihtimali olarak Sevilla öne çıkarıldı. Uruguaylı futbolcunun, İspanya'da kalıp, kendisini çok isteyen Endülüs ekibine transfer olabileceği kaydedildi.

4
AJAX

2022 Dünya Kupası'na hazırlanan Suarez'in ayrıca, yıldızını parlattığı Ajax'a da dönme şansına sahip olduğu ifade edildi.

3
ASTON VILLA

Aston Villa'nın da Suarez'in durumunu yakından takip ettiği ve yıldız golcünün Premier Lig'e dönme olasılığının da son dönemde arttığı öne sürüldü.

2
F.BAHÇE, JAMES RODRIGUEZ

Yıldız golcü için bir seçeneğin de Fenerbahçe olduğu belirtildi. Haberde sarı-lacivertlilerin, James Rodriguez'i de istediği vurgulanırken, Suarez'in de talibi olduğu aktarıldı.

1
INTER MIAMI

Suarez için son ihtimal olarak ise Inter Miami gösterildi. David Beckham'ın sahibi olduğu MLS ekibinin Suarez'i kadrosuna katabileceği öne çıkarıldı.