Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Luis Suarez'den geleceğine dair açıklama!
5
SUAREZ'DEN TRANSFER SÖZLERİ

Fenerbahçe ile de adı geçen ve sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'un ilgilenmiyoruz dediği Luis Suarez geleceğine dair açıklamalarda bulundu. İşte yıldız ismin sözleri...

4
"EN İYİ KARARI VERECEĞİM"

Kariyerinde atacağı bir sonraki adımı sorulan sorulan Suarez, "Şu an Madrid'deyim ve çocukların okulunun bitmesini bekliyorum. Dünya Kupası'na hazır olmak için en iyi kararı vereceğim" şeklinde konuştu.

3
"AYRILMAK İSTEMEZDİM"

Atletico Madrid'de ayrılığını yorumlayan tecrübeli golcü, "Devam etmek isterdim. Alışık olmadığım bir hikaye yaşadım ama ayrılığı kendim için iyi bir şekilde kabul ettim." dedi.

2
"DÜŞÜNCEM AVRUPA'DA KALMAKTAN YANA"

Geleceği için karar verip vermediği sorulan 35 yaşındaki futbolcu, "Henüz bir karar vermedim. Birçok seçenek ve teklif var. Kararımı tek başıma vereceğim. Çin, Katar, Arabistan... Bu ülkelerden yüksek bir teklif alsam kabul edeceğimi söyleyen insanlara gülüyorum, kafamda bu ülkeler yok. Kazanacağım parayı düşünmüyorum. En çok teklif aldığım yer Avrupa. Ayrıca Güney Amerika, Brezilya, Meksika ve Arjantin'den de teklif var... Dürüst olmak gerekirse, aklımdaki rebaket seviyesi Avrupa'daki seviyeye uygun. Düşüncem Avrupa'da kalmaktan yana" diye konuştu.

1
"ÖNEMLİ OLAN PROJE"

İspanya'dan teklif alıp almadığı sorulan Suarez, "İspanya'daki birkaç takımdan teklif aldım, projelerini incelemek istiyorum. Benim için önemli olan projenin ne kadar rekabetçi olduğudur" değerlendirmesini yaptı.