Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Luis Campos'tan Torrent'e eleştiri!

Portekizli ünlü futbol adamı Luis Campos, Trabzon maçı sonrası Torrent’i “Önde olduğunuz bir maçta 75-80. dakikadan sonra hâlâ defanstan pas yaparak çıkmaya çalışıyorsunuz. Ama bu eski Barcelona takımı değil! Sizin elinizde Messi, Xavi, Pique ya da Busquets yok ki!” sözleri ile eleştirdi.
5
CAMPOS'TAN FLAŞ GALATASARAY SÖZLERİ!

Geçen hafta İstanbul’a gelen ve Galatasaray Başkanı Burak Elmas ile görüşen Luis Campos, planlandığı gibi pazartesi günü Türkiye’den ayrıldı.

4
CAMPOS, FATURAYI TORRENT'E KESTİ

Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Başkan Burak Elmas’ın ‘danışman’ olarak hizmet almak adına görüşmelerde bulunduğu Luis Campos, Trabzonspor maçı sonrasında faturayı teknik direktör Domenec Torrent’e kesti.

3
"BU TAKIM ESKİ BARÇA MI!"

Nef Stadyumu’nda maçı izleyen Campos’un, yenilgide Torrent’in taktiksel hataya imza attığını belirtip başkan Elmas ve yönetime, “Önde olduğunuz bir maçta 75-80. dakikadan sonra hâlâ defanstan pas yaparak çıkmaya çalışıyorsunuz. Ama bu eski Barcelona takımı değil!" yorumunu yaptı.

2
"ELİNDE MESSI, XAVI MI VAR!"

Campos, "Sizin elinizde Messi, Xavi, Pique ya da Busquets yok ki! Kaldı ki, Galatasaray’ın kadrosu buna uygun da değil!" dedi.

1
"TAKTİKSEL HATA YAPTI"

Campos, "Skoru aldıktan sonra son bölümde Galatasaray’ın topu ileriye taşıyıp orada baskı yapması gerekirdi” dediği ve İspanyol hocanın taktiksel hataya imza attığını belirttiği öğrenildi.