Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Luan Peres: "İlk maç için sabırsızlanıyorum"
7
LUAN PERES'TEN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Luan Peres, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İşte Brezilyalı savunma oyuncusunun sözleri...
6
"KENDİMİ EVİMDE HİSSEDİYORUM"

"Burada olduğum için çok mutluyum. Burada kendimi evimde hissediyorum. İlk maçıma çıkmak için sabırsızlanıyorum."

5
"HEDEFE ULAŞMAK İSTİYORUZ"

"Gustavo Henrique'nin geleceğini duyduğumda çok mutlu oldum. Santos'ta 1 yıl birlikte oynadık. Hem iyi bir oyuncu hem de iyi bir arkadaş benim için. Hem o hem de Arao gibi oyuncuların burada olması benim için avantaj. Diğer tüm arkadaşlarımla birlikte hedeflerimize ulaşmak istiyoruz."

4
"HIRSLI VE İSTEKLİ BİR OYUNCUYUM"

"Hırslı ve istekli bir oyuncuyum, 90 dakika oyunun içinde kalmayı severim ve defanstan topla çıkmakta iyi olduğumu düşünüyorum. Ancak önemli olan takım halinde iyi performans göstermek."

3
"KÜÇÜKKEN DE F.BAHÇE'Yİ BİLİYORDUM"

"İlk maçımızda tribünleri ve atmosferi gördüğümde çok mutlu oldum. Buraya gelmeden önce de küçükken de Fenerbahçe taraftarının büyüklüğünü biliyordum. Hocamız Jorge Jesus bize her zaman 'Büyük oyuncular baskı altında oynamayı sever' der."

2
"F.BAHÇE'NİN İLGİSİNE MUTLU OLDUM"

"Fenerbahçe'nin ilgisini duyduğumda çok mutlu oldum ve olumsuz bir sonuç çıkmasından çok endişelendim. Marsilya transferime izin verdiğinde çok mutlu olduğum ve bir an önce İstanbul'a gelmek için hazırlanmaya başladım."

1
"EKSİK OLAN SİSTEME ALIŞMAK"

"Fenerbahçe sezonu biraz erken çıktı ve bunu biliyordum. Yaklaşık bir aydır Marsilya ile çalışıyordum. Fizik olarak iyi durumdayım ancak benim için eksik olan şey hocamızın sistemine alışmak. O da zamanla olacak."