Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Löw, Ali Koç'a isteklerini iletti!

Fenerbahçe'nin takımın başına getirmek istediği isimlerden birisi olan Löw ile başkan Ali Koç'un Almanya'da yaptığı görüşmenin detayları belli oldu. Sarı lacivertli takımın istediği Löw, tüm şartlarını başkan Ali Koç'a iletti.
5
LÖW - ALİ KOÇ GÖRÜŞMESİNİN DETAYLARI

Fenerbahçe'nin takımın başına getirmek istediği isimlerden birisi olan Löw ile başkan Ali Koç'un Almanya'da yaptığı görüşmenin detayları belli oldu. Önceki gün Joachim Löw ile Almanya'da bir görüşme gerçekleştiren başkan Ali Koç, Alman teknik adamın taleplerini birinci ağızdan dinleme fırsatı elde etti.

4
8 YARDIMCISINI İSTEDİ

Olumlu geçen görüşmede Alman teknik adam ilk olarak Fenerbahçe'ye kendi ile 8 yardımcısının tamamının gelmesi şartını koştu.

3
EN AZ 35-40 MİLYON €'LUK TRANSFER BÜTÇESİ İSTİYOR

Bunun dışında 3 yıllık kontrat isteyen Löw, takıma 5 ya da 6 tane 1. sınıf futbolcunun transfer edilmesi gerektiğini belirterek bunun için transfer bütçesi talep etti. Kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre transfer bütçesi 35-40 milyon Euro'dan aşağı olmayacak.

2
ALİ KOÇ KARAR VERECEK

Önümüzdeki sezon UEFA kısıtlamalarının kalkacak olması, bunun dışında TFF'den en yüksek harcama limitini alan kulüp olan Fenerbahçe Alman hocanın isteklerini karşılamaya sıcak bakıyor. Ancak başkan Ali Koç son olarak kurmaylarıyla durumu istişare edip kararını öyle verecek.

1
JESUS'LA GÖRÜŞMEDEN KESİN KARAR VERMEK İSTEMİYOR

Bunun yanında başkan Ali Koç'un Portekizli teknik adam Jorge Jesus ile görüşme yapmadan Löw kararını kesin olarak vermek istemiyor. (Takvim)