Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Levent Tüzemen: "Terim'i sistem dışına itmek istiyorlar"




6
LEVENT TÜZEMEN YORUMLADI

Sabah yazarı Levent Tüzemen, Galatasaray'da başkan Burak Elmas'ın açıklamalarını ve sarı-kırmızılılardaki son gelişmeleri değerlendirdi. Yazının tamamını gazetenin bugünkü baskısını satın alarak okuyabilirsiniz. İşte Levent Tüzemen'in değerlendirmeleri.

5
SUÇLU TFF Mİ?

G.Saray adeta lige küstü... Başkan Burak Elmas, TFF'ye savaş açtı. Bu durum nereye gider? Suçlu TFF mi?

4
SAVAŞI DEVAM ETTİRİYOR

Aslında TFF, MHK üzerinden G.Saray'a karşı başlattığı savaşı devam ettiriyor. TV'lerdeki hakemlerin yorumlarına bakarsak atamaların ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkıyor.

3
İLK KEZ G.SARAY MAÇINA ATANIYOR

Zekeriya Alp ve Serdar Tatlı döneminde VAR için yetersiz bulunan Bahattin Şimşek, bu sezon ilk kez VAR hakemi olarak G.Saray maçına atanıyor. O Bahattin Şimşek, verdiği ve vermediği kararlarla maça damga vuruyor.

2
G.SARAY'I CEZALANDIRIYOR

TFF'de Fatih Terim'e öfkesi ve nefreti olan kişiler G.Saray'ı cezalandırıyor. Ben oyuncu tercihleri konusunda Terim'in hata yaptığını söylüyorum. Bunu Elmas ve yönetimi kendi içinde değerlendirir.

1
TERİM'İ SİSTEM DIŞINA İTMEK İSTİYORLAR

Ancak TFF'deki kin güden yöneticiler, Terim'i sistem dışına itmek istiyorlar. Aynı suçlara verilen cezaların adaletsizliği bu nefreti belgeliyor. G.Saray'a verdikleri mesaj şu: "Terim'den vazgeçin her şey düzelsin!" Çünkü güç bu yöneticilerde. Başkan Nihat Özdemir bunu biliyor ama maalesef müdahale edemiyor.