Arama Logo

Levent Tüzemen: "Galatasaray bu şekilde devam edemez"
7
TÜZEMEN'DEN YORUMLAR...
Levent Tüzemen, Galatasaray'ın 3-0 kaybettiği Kayserispor maçının sonrasında değerlendirmede bulundu. İşte Tüzemen'in sözleri...
6
"G.SARAY NEYİ BEKLİYOR"
Galatasaray takımı ne bekliyor? Tarlaya ekip, büyüsün diye mi bekliyor. 17 yaşında Emre Belözoğlu bu takımda oynadı, UEFA'da oynadı, derbilerde oynadı.
5
"ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYMALI"
Galatasaray'ın 3 senedir sağ beki, sol beki değişiyor, demek ki kadro mühendisliği yanlış. Bu maçta niye Alpaslan var, ne değişti? Fatih Terim'in şapkasını önüne koyması lazım. Sen nerede hata yaptın hocam, kadro mühendisliği, rotasyon doğru mu, bunlar sorulmalı.
4
"G.SARAY BU ŞEKİLDE DEVAM EDEMEZ"
Galatasaray bu şekilde devam edemez. Lazio maçındaki Fatih hoca nerede, bu nerede!
3
"DAĞINIKLIK YAŞIYOR"
Fatih hoca dağınıklık yaşıyor, kararsızlık yapıyor. Alanyaspor maçındaki yenilgi, 2-0'dan 2-2 olan maçlar. Fatih Terim 8 de 18 de kapanır diyor, bu Galatasaray 8 de 18 de kapatamaz.
2
"YEDLIN DİYE BİR SAĞ BEK VAR..."
Yedlin diye bir sağ bek var, hava topuna çıkarken el kalkar mı, akıllı adam bunu yapar mı Galatasaray PAF takımında oynatmazsın bu adamı.
1
"KİM BU YA!"
Galatasaray şampiyon olurken Fernando, Melo gibi oyuncular vardı elinde. Sen bana Asunçao'yu alıyorsun, kim bu ya! 21 yaşında bekleyecek miyim ben ne zaman olacak bu diye.