Arama Logo

Lazio'dan Fenerbahçe'ye Muriqi cevabı

Fenerbahçe, yıldız golcü Vedat Muriqi'yi kiralamak için ilk teklifini yaptı. İtalyan ekibi Lazio ise, “Onu kiralamayı düşünmüyoruz. Satmayı planlıyoruz. Alıcı çıkmazsa kiralayacağız” cevabını verdi.
5
FENERBAHÇE'DEN İLK HAMLE

Fenerbahçe eski yıldızı için ısrarını sürdürüyor. Devre arasında kadroya yıldız bir golcü takviyesi yapmayı planlayan Sarı-Lacivertliler, Kosovalı yıldız Vedat Muriqi için ilk hamlesini yaptı.

4
BONSERVİSİYLE VERMEK İSTİYORLAR

Fenerbahçe Yönetimi, Lazio ile yaptığı görüşmede oyuncularını kiralamak istediklerini belirtti. Ancak İtalyanlar bir türlü verim alamadıkları Kosovalı yıldızı bonservisiyle elden çıkarmak istediklerini iletti.

3
"KİRALAMAYI DÜŞÜNMÜYORUZ"

İtalyan kulübü, "Vedat'ı satmak istiyoruz. Alıcı çıkmazsa kiralamayı düşünüyoruz. Bunun için de önümüzde daha zaman var. İlerleyen günlerde durum netleşir" diyerek Fenerbahçe Yönetimi ile görüşmelerini sonlandırdı.

2
FENERBAHÇE BEKLEME KARARI ALDI

Bu açıklamalar üzerine Sarı-Lacivertli Yönetim bekleme kararı aldı. Güncel piyasa değeri 8 milyon Euro olan tecrübeli oyuncunun 2025 yılına kadar kulübüyle sözleşmesi bulunuyor

1
19 MİLYON EUROYA TRANSFER OLMUŞTU

Bu sezon 10 karşılaşmada forma giyen Vedat Muriqi gol atma başarısı gösteremedi. 27 yaşındaki Vedat Muriqi, geçtiğimiz yıl Fenerbahçe'den İtalyan ekibi Lazio'ya 19 milyon Euro bedelle transfer olmuştu. (Takvim)