Arama Logo

Kim Min-Jae'ye ülkesinden övgü dolu sözler
4
KIM MIN JAE'YE ÖVGÜLER
Güney Kore futbolunun efsane isimlerinden Jeong-Woon Ko, ülkesinin basınına yaptığı açıklamada Fenerbahçeli Kim Min-Jae'den övgü dolu sözlerle bahsetti. Kim'in, özellikle İran maçındaki performansına değinen Jeong-Woon Ko, yıldız ismin Fenerbahçe'ye transferi sonrası kendisini geliştirdiğini aktardı. İşte o sözler...
3
NEFES ALDIRMADI
"Kim Min-Jae, İran maçında kendisine verilen görevden fazlasını yaptı. Sadece savunma alanında değil, orta sahada da durmaksızın koşarak İran'ın hücumlarını engelledi. İran, Kore ceza sahası içinde önemli bir hücum fırsatı yakalayamadı. Çünkü Kim Min-Jae, İran forvetlerine nefes aldırmadı ve onları sıkıca bağladı."
2
"BÜYÜK OYNAMAYA BAŞLADI"

Kim Min-Jae, Türkiye Ligi'ne transfer olmasının ardından büyük oynamaya başladı ve değerine değer katıyor. O, 1.90 boyunda ve rakip forvetlerin onunla çarpışabilme ihtimali yok. Uzun boyuna rağmen çok hızlı. İran'ın Taremi - Azmoun - Jahanbakhsh'tan oluşan forvet hattının zayıflamasında katkıda bulundu. Kim Min-Jae, orta saha oyuncularıyla çok iyi iletişim kurdu ve takımının deplasmandan 1 puanla dönmesinde büyük katkıda bulundu."

1
90 DAKİKA SAHADA KALDI

Öte yandan Kim Min-Jae, 2022 Dünya Kupası Asya Elemeleri A Grubu'nda oynanan İran - Güney Kore maçında 90 dakika sahada kaldı.