Arama Logo

Kemal Aslan: "Torreira 3 kişilik oynuyor"
7
KEMAL ASLAN'IN SÖZLERİ

Kemal Aslan, Galatasaray'ın Sivasspor'u 2-0 yendiği maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

KEMAL ASLAN'IN SÖZLERİ
6
"LİDERLİĞE MERTENS İLE İLERLEDİ"

Lig çok keyifli gidiyor. Mertens'in kredisi çok fazla. Galatasaray şampiyonluk adımlarına Mertens'in liderliğinde ilerledi. O seri onun sayesinde oldu. Problem çözen bir oyuncu olduğu için ne yapacağı kestirilemez.

\
5
"KAZANMASI GEREKENLERİ KAZANIYOR"

Galatasaray kazanması gereken maçları kazanmayı biliyor. Kazandığı maçlardaki en zayıf istatistiklerine sahipti belki de. Topa sahip kendinden emin oynadı.

\
4
"EKSİKLERİ O GİDERİYOR"

Torreira 3 haftadır inanılmaz bir performans sahaya yansıtıyor. Saha içinde eksiklikleri o gideriyor. Ön bölgedeki 5'li oyuncunun emniyet sibabı gibi oynuyor.

\
3
"KALİTELİ AYAKLARIN FAYDASI BU"

Kerem bugün 10 defa dokunduysa 9'unu tek oynadı. Aldığınız kaliteli oyuncular sizin mevcut oyuncularınızın da kalitesini arttırıyor. Geçen yılki Kerem'le bu yılın Kerem'i arasında çok fark var. Kendi gelişimini sağlıyor.

\
2
"SEFEROVİC OLMADI, GÖNDERDİLER"

Hep yıldız transferler konuşuluyor. Son gün 5 transfer yaptı. Sadece 2 tanesinden verim aldı. Ama bunlar sizi en üstte tutuyor. Seferovic sezonun transferiydi ama hemen kesti ve gönderdi.

\
1
"TORREIRA 3 KİŞİLİK OYNUYOR"

Dünya Kupası arasına kadar Muslera taşıdı. Sonrası da ortada zaten. Bugün rakiplerinden bir tanesini kazanarak devre dışı bıraktı. Hak ederek kazandı. Torreira 3 kişilik oynuyor desem yeridir.

\