Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Kemal Aslan'dan Fenerbahçe - Alanyaspor yorumu
8
KEMAL ASLAN'IN YORUMLARI
Kemal Aslan, TRT Spor'da Fenerbahçe'nin Alanyaspor'u farklı yendiği maçı yorumladı.
7
"JESUS'UN KIRDIĞI ALGI"
"14 resmi maçta 18 farklı oyuncu gol atmış Fenerbahçe'de. 3'lü 4'lü savunmalarla oynadığ Fenerbahçe ama değişmeyen bir şey istek ve arzu. Oynayan oynamayan herkesin oyuna kattığı değer çok önemli. Şampiyonluğa oynayan takımlarda fazla forma şansı bulamayan oyuncuların çok önemli olduğu söylemiştik. Jesus bu algıyı kırdı."
6
"HER MAÇTA DURAN TOP ORGANİZASYONU"
"Jesus geldiği günden bugüne Samandıra'da oyuncular çok tutuluyordu mesela. Kendisi çok mesai harcadı orada, zamanla bunları gevşetti. Türkçe öğrenmeye başladılar, duran toplar için özel yardımcısı vardı. Fenerbahçe'nin her maçında duran top organizasyonu gördük"
5
"İLGİ FENERBAHÇE'YE KAYDI"
"Austria Wien maçından sonra Mert Hakan söyledi, kim oynarsa oynasın katkı sağlamak istiyor diye, Jesus bunu sağladı. Daha da önemlisi tribünleri inandırdı. Haliyle oyun geliştikçe kamuoyundaki herkesin ilgisi Fenerbahçe'ye kaymaya başladı"
4
"KİMSE KİMSEYİ ARATMIYOR"

"Maçı izlerken gördük, 3 gün önce müthiş oynayan İsmail var ama aramıyoruz. Giren çıkan, oynayan oynamayan kimseyi aratmıyor. Oyun içerisinde Fenerbahçe'nin bir akışkanlığı, isteği var. Alanyaspor bu oyun felsefesiyle devam ederse çok sıkıntı yaşayacak. Geriden oyun kurarak, set oyunları yapmak istiyorlar ama olacak gibi değil"

3
"BEŞİKTAŞ'TA 3-0 YAPMIŞTI"

"Alanyaspor maçlarında bunu görüyoruz. Beşiktaş da ilk yarıda Alanyaspor'a karşı ilk yarıda 3-0 yapmıştı. Maçın başında denediler, uzun attılar Ahmed Hassan'a ama baskıyla onu da kırdı Fenerbahçe"

2
"OYUN ARTIK BASKETBOL GİBİ OLDU"

"Gidişata göre plan yapmazsanız olmaz. Oyun artık biraz basketbol noktasına geliyor. Oyunun her alanında planınız olması gerekiyor artık. Fenerbahçe bunları yaptığı için bu kadar farklı bir görüntü ortaya çıkıyor."

1
"RAKİBİ TAM KİLİTLEDİLER"
"Juan Peres'in sakatlığı, Serdar Aziz de uzun süredir oynamıyor ve Jesus 3'lü oynuyordu bugün 4'lü oynadı. Crespo tek orta saha gibi olsa da Rossi ve Emre'yi 8 numaraya büründürdü. Sahipsiz topları alamadığı durumlarda Alanya geçiş yapmaya çalıştı. Efkan ve Efecan'a yapılan baskılarla Fenerbahçe rakibini tam kilitlemiş oldu"