Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus'un hedefi 100 milyon euro
5
DÜNYA YILDIZLARINI PARLATTI

Bruno Fernandes, Ruben Dias ve Darwin Nunez gibi isimleri dünya futboluna kazandıran Jorge Jesus'un yeni hedefi belli oldu. (Sözcü - İrfan Yirmibeş)

4
100 MİLYON EURO

Fenerbahçe'nin Portekizli hocası Jesus; Osayi-Samuel, Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, Attila Szalai, Diego Rossi, Arda Güler ve Miguel Crespo'nun değerlerini toplamda 100 milyon euro yapmayı hedefliyor.

3
BİRÇOK KULÜP İZLİYOR

Yaş ortalaması 23 olan 7 futbolcuyu İngiltere ve İtalya olmak üzere birçok Avrupa devlerinin scout ekibi yakından izliyor.

2
KASA DOLUP TAŞACAK

Jorge Jesus, bu 7 futbolcunun toplam değerlerini en az 100 milyon euro seviyesine yükseltmeyi hedefliyor. Sarı-lacivertli yönetim de gelen teklifleri bu baremde değerlendirip kulüp kasasını doldurmayı planlıyor. Değerini katlayacak olan bu 7 futbolcunun Jesus'un ilk 11'inin değişmez isimleri olması bekleniyor.

1
3 TRANSFERDEN 209 MİLYON EURO

Daha önce Jorge Jesus ile birlikte çalışan Bruno Fernandes, Sporting Lizbon'dan Manchester United'a 63 milyon euroya, Ruben Dias, Benfica'dan Manchester City'e 71 milyon euroya, Darwin Nunez ise Benfica'dan Liverpool'a 75 milyon euroya transfer olmuştu.