Arama Logo

Jorge Jesus'tan Sevilla maçı öncesi açıklamalar
11
JORGE JESUS'TAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Sevilla maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Sözleşme sorusuna ise önce tepki gösterirken, sonra kısa bir cevap verdi. İşte Jesus'un açıklamaları...
10
"HALA BİR SÖZÜMÜZ VAR"
"İyi bir takıma karşı mücadelemizi vereceğiz. 2-0'lık dezavantajımız var. Sevilla bu kupayı 6 kere kazandı. Ancak hala şansımız olduğuna inanıyoruz. Taraftarın desteği, inanmaları çok önemli olacak. Biz hala inanıyoruz. Sevilla'ya saygı duyuyoruz ama hala söyleyecek bir sözümüz var."
9
"SÖZLEŞMEM MAYIS'TA BİTİYOR"
"Ses kaydımla ilgili sorunun maçla ilgisi yok ama cevap vereceğim. Fenerbahçe'de kontratım Mayıs ayında bitiyor. Bu yeni bir durum değil. Bunun dışında söylenecek bir şey yok."
8
"TUR İÇİN GOL GEREKİYOR"
"İlk maç tam da düşündüğüm gibi geçti. İlk 45 dakika taktiksel olarak iyi ve güçlü görüntü sergiledik. Sevilla'dan çok daha iyiydik. İkinci yarı taktiksel olarak iyi değildik. Sevilla 3 pozisyona girdi, 2 gol attı. Biz ilk yarıda 4 pozisyona girdik ama atmayı beceremedik. Sevilla gibi bir takımla oynuyorsanız, fatura ağır olabiliyor. Turu geçmek için gol lazım, bunun için çalışacağız."
7
"OOSTERWOLDE'YE ÇOK İNANIYORUZ"
"Jayden Oosterwolde genç bir oyuncu ve ona çok inanıyoruz. Takıma, ortama uyum sağlayacak. Geldiğinde rahatsızlandı ve idman kaçırdı. Bu sürede Lincoln Henrique çok iyi oynadı. O da iyi bir dönemindeydi, sakatlanana kadar... Onu bu performansı benim için sürpriz oldu diyebilirim. Ondan belki de sezon sonuna kadar faydalanamayacağız."
6
"RİSK ALMAK ZORUNDAYIZ"
"Sevilla'yı geçebilmek için hala şansımız var. Tabii ki ilk maça göre işimiz daha zor. İlk maçtan önce beklentilerimiz vardı ama işimiz zor. Fakat inancımız var. Riskin limitlerinde oynamamız gerekiyor. Ancak böyle turu geçebiliriz. İlk golü atmak ideal senaryo olur."
5
"LINCOLN, ÇOK BÜYÜK KAYIP"

Lincoln'ün durumu bizi çok üzdü, Fenerbahçe için büyük kayıp. Birden fazla pozisyonda oynuyor, sevdiğim tarzda bir oyuncu. Bu sezon yeniden oynayabilecek mi, bakacağız.

4
"BATSHUAYI HAZIR OLUR"
"Michy Batshuayi'nin iki haftalık sakatlığı vardı. Perşembe günü %100'ü ile oynar. Pedro'nun tam anlamıyla hazır olması için maçlara ihtiyacı var."
3
"EN İDEAL SENARYO, İLK GOLÜ ATMAK"

"Sevilla'yı geçebilmek için hala şansımız var. Tabii ki ilk maça göre işimiz daha zor. İlk maçtan önce beklentilerimiz vardı ama işimiz zor. Fakat inancımız var. Riskin limitlerinde oynamamız gerekiyor. Ancak böyle turu geçebiliriz. İlk golü atmak ideal senaryo olur."

2
"HEP ÜÇLÜ OYNADIK"
"Avrupa Ligi'nde hep 3'lü oynadık. Bu sistemle ilk 10 maçta 7 galibiyet aldık. Oyuncularım her sisteme alıştı ve sahada rahat bir şekilde uygulayabiliyorlar."
1
"KAZANMAK İÇİN HAYAL KURMALIYIM"

Hayal kurmak güzeldir. UEFA Avrupa Ligi'nde güçlü takımlar var. Ben tur tur değerlendiriyorum. Kazanmak için hayal kurmalıyım. Bu kupayı kazanmak için bizden çok daha güçlü takımlar var.