Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus'tan rotasyon ve Arda Güler sözleri
6
JESUS'TAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Slovacko ile oynanacak rövanş karşılaşması öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
5
"OYUNCULARIN DURUMUNA GÖRE KARAR ALACAĞIZ"
"İlk maçta evimizde iyi bir sonuç aldık. Bunu koruyup bir sonraki elemelere geçmek istiyoruz. Ligdeki son maçın üstünden az bir süre geçti. Oyuncuların durumuna göre kararlar alacağız"
4
"ROTASYON YAPACAĞIZ"

"Yoğun bir takvimdeyiz. Pazartesi günü lig maçı oynadık. Oyuncuların fizyolojik olarak iyi toparlanması için 72 saat gerekiyor. Bu nedenle yarın rotasyon yapmamız normal. Daha taze kan diyebileceğimiz isimleri sahaya süreceğiz. Elimizde çok fazla opsiyon var."

3
"ARDA GÜLER KONUSU"
"Arda Güler konusunda takım için en iyi olduğunu düşündüğüm kararı vereceğim"
2
"FUTBOLDA KESİNLİK YOKTUR"
"Takım ne zaman istediğiniz seviyeye gelir?"

"Futbolda hiçbir zaman bu tarz konularda kesin bir süre belirtemezsiniz. Futbol bilim değil ve kesinlik yoktur. Zaman geçtikçe, maçlar oynadıkça istediğimiz seviyeye ulaşacağız. 8 haftadır birlikte çalışıyoruz. Avrupa ve lig maçlarını birlikte oynamak bizim oyunumuzun gelişmesini sağlayacak. Ne kadar çok maç oynarsak istediğimiz seviyeye o kadar yaklaşırız ama hiçbir zaman net bir süre belirtemezsiniz. Çünkü futbol kolektif bir oyun."

1
"GELİŞME SÜRECİ DEVAM EDİYOR"
"Şu anda geçirmiş olduğumuz hazırlık dönemi için konuşmak önemli değil. Yarın bir Avrupa maçı oynayacağız. Ama 8 hafta iyi geçti. Takım bizim neler istediğimizi anlamaya çalışıyor. Oyuncular farklı zamanlarda geldi. Gelişme sürecimiz devam ediyor. Maçlar oynadıkça daha iyi noktaya geleceğiz"