Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus'ta geri sayım... Ailesi ile geliyor
9
JESUS'TA GERİ SAYIM
Fenerbahçe'de Jorge Jesus ismi her geçen gün biraz daha yüksek sesle konuşulmaya başlanırken, Portekizli teknik adamın ailesinin İstanbul'a geleceği öne sürüldü.
8
SONA YAKLAŞILDI
Sözcü Gazetesi'nden İrfan Yirmibeş'in haberine göre; Fenerbahçe ve Jorge Jesus ilişkisi evliliğe doğru ilerliyor ancak hâlâ aşılması gereken birkaç engel bulunuyor.
7
RİSK İSTEMİYOR
Sarı-lacivertliler, ‘Cumhuriyet'in 100. yılında 29. şampiyonluk' parolasıyla çıkılan yolda risk almamak adına tecrübesi ve başarılarıyla adından söz ettiren Jesus ile sözleşme imzalamak istiyor. Bununla birlikte tarafların imza öncesi bazı çekincelerinin de giderilmesi gerekiyor.
6
BU HAFTA İSTANBUL'DA GÖRÜŞME VAR
Ali Koç, Lizbon'da iki kez görüştüğü Jesus'u bu hafta İstanbul'da ağırlayacak. Nihai anlaşma henüz yok. Boğaz'da yenecek yemekte, sözleşme ve projeyle ilgili detayların halledilmesi hedefleniyor.
5
AİLESİ İSTANBUL'U GEZECEK
Jesus’un eşi Ivone ve oğlu Mauro da İstanbul'da olacak. Özellikle eşinin Türkiye'ye temkinli yaklaştığı biliniyor. Aile; İstanbul'u dolaşacak, kendileri için belirlenen evleri gezip ikna edilecek.
4
YARDIMCILARI DA GELECEK
Görüşme masasında Jorge Jesus'un yardımcıları da olacak. Fenerbahçe'nin maçlarını uzun süredir analiz eden Portekizlinin ekibi, Ali Koç'a sunum yapacak. Jesus ve ekibi, tesisleri de gezecek.
3
TRANSFER KONUŞULACAK
Hem Fenerbahçe profesyonelleri hem de Jorge Jesus, yeni sezon öncesi ön taslak olarak birer transfer listesi belirledi. Taraftar arasında bu liste üzerinden görüşmeler yapılacak. Bütçe konuşulacak. Transfer sürecinin hızlandırılmasına çalışılacak.
2
İLK GÖREV: SATILIKLAR
Kulüp kaynakları yapılacak görüşmelerin ardından Jesus'la anlaşmaya varılmasını bekliyor. İlk iş ise resmi transfer teklifi alan futbolcuların kaderinin belirlenmesi olacak. Kim, Szalai, Crespo, Osayi ve Zajc hakkında karar verilmesi gerekecek.
1
TAM YETKİ
Jesus, takımdan gönderilmesi ve kalmasını istediği oyuncular hakkında yönetime raporunu sunduktan sonra çalışmalar başlayacak. Kurt hoca, tam yetkiyle donatılacak. Kiralıklarla ilgili kararı da o verecek.