Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus: "Daha iyi olabiliriz"
14
JORGE JESUS'TAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Alanyaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. İşte Jesus'un sözleri...
13
"TAKIM GÜÇLÜ GÖRÜNTÜ SERGİLİYOR"

"Takımım her maç daha güçlü bir görüntü sergiliyor. Her maç hocalarının istedikleri fikirleri daha iyi uyguluyor. Bu da oynadığımız maçları kolaylaştırıyor hem ofansif hem defansif anlamda."

12
"DAHA İYİ OLABİLİR"

"Ligde 6 maç oynadık, 20 gol attık. Ofansif açıdan çok tehlikeli olduğumuzu gösteriyor. Ancak, hala çok daha iyi olabilir. Hala daha iyi seviyelere çıkabiliriz."

11
"KEYFİNİ ÇIKARACAĞIZ"

"Oyuncularımızı, taraftarımızı tebrik ediyorum. 5 gol sadece takımı değil taraftarı da mutlu etti. Her maçın bir hikayesi var. Bu galibiyetin keyfini çıkaracağız."

10
"3 GÜN SONRA BAŞLAYACAĞIZ"
"13 futbolcumuz milli takımlarına gidecek. 3 gün sonra çalışmalara yeniden başlayacağız."
9
"EN ÖNEMLİ ŞEY ŞAMPİYONLUK"
"Sezon bittiğinde Fenerbahçe şampiyon olursa rekorların bir anlamı var. En önemli şey benim için şampiyonluk. Bu istatistikler iyi gösterge. Bu takım çalışması. Kalecimiz İrfan hariç herkes ilk 11'de başladı. Biz 11 kişilik bir takım değiliz. Herkesten oluşan bir takım kurduk. Kaliteli bir takımız. Aile ortamımız var. Bu da işleri kolaylaştırıyor."
8
BEŞİKTAŞ DERBİSİ AÇIKLAMASI
"Fenerbahçe için oynadığı rakibinin kim olduğunun bir önemi yok. Rakibimize saygı duyuyoruz ama biz oynadığımız her maçta kendi fikirlerimizi uygulamaya çalışıyoruz. Her maç böyle olacak, bir sonraki maç da..."
7
"OYUNCULAR GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRDİ"

"Rakibimiz çabuk ve tehlikeli kontraya çıkabilen bir takım. Ama benim takımım defansif anlamda yine kuvvetliydi, oyuncularımız görevlerini en iyi şekilde yerine getirdi. Asıl olan çok oyuncuyla değil, az oyuncuyla savunma yapmak, takımım da bunu en işi şekilde yaptı. Oyuncularımı ve taraftarı tebrik ediyorum. 6 maçta 20 gol attık, bu kolay değil. Yapmamız gereken yola ve çalışmalarımıza devam etmek, daha da iyi olmak. Halen daha iyi olmaya yolumuz var. Milli takım arası var, takımımız 3 gün aranın ardından çalışmalarına devam edecek."

6
"HEDEFLERİMİZ DURUYOR"

"Biz her zaman daha iyi olabileceğimize inanıyoruz. Fiziksel durum aynı zamanda taktiksel durumla da bağlantılı. Oyuncularımız hafta boyunca yoğun çalışıyorlar, antrenmanlarda en iyisini yapıyorlar ki maçlarda en iyi şeyi yaratabilelim. Doğru yoldayız, henüz hiçbir şey kazanmadık, hedeflerimiz duruyor. Doğru yolda doğru şekilde devam etmek istiyoruz."

5
"HERKES AYNI ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR"

"Kadrodaki bütün oyuncular aynı şekilde çalışıyor. Biz tek fikir doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Rennes maçında oynayan sadece 3 oyuncu ilk 11'deydi. Bu takımın çok yönlü performans sergilemesini sağlıyor. Bugüne kadar sadece bir oyuncumuz ilk 11'de sahaya çıkmadı o da İrfan Can Eğribayat. Onun dışında her oyuncumuz ilk 11'de çıktı. Bu da takımı daha motive ediyor."

4
"ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVESİ"

"Sahada uygulamak istediğimiz fikirler arasında hala çok gelişecek şeyler var. Takımı da istekle, daha fazla antrenmanla, daha fazla çalışarak, iyi iletişimle, daha iyi hale getirebiliriz. Bireysel olarak oyuncular geliştiği zaman takım da gelişiyor. Milli takıma 5 oyuncumuz gidiyor, bu da çalışmalarının meyvesi. Her zaman daha iyi olabiliriz."

3
"SAKATLIĞA DAHA YATKINIZ"

"Bizim takımımız daha az maç yapan diğer takımlara kıyasla sakatlığa daha yatkın. Ama bunu engellemek için teknik ekip ve sağlık ekibimiz çok çalışıyor. Sadece Luan Peres var, geçtiğimiz maç kale direğine çarpmıştı. İşler iyi gidiyor şu an ama böyle olmadığı zamanlar da olacaktır. Sakatlık futbolun bir parçası. Milli araya giriyoruz, sakatlık ihtimali olabilir ama umarım oyuncularım sağlam bir şekilde geri dönerler."

2
İSMAİL YÜKSEK - MİLLİ TAKIM

"İsmail fizik kalitesi çok etkileyici bir genç oyuncu. İyi maçlar çıkardı. Diğer takımlar da milli takım da kalitesini gördü. Ama kendisi de iyi çalışmalı."

1
ARDA GÜLER İÇİN AÇIKLAMA

"Arda henüz 17 yaşında bir oyuncu, herkes görmek ister, herkes o oynadığında mutlu oluyor görmekten. Ama hala tabii ki geliştirmesi gereken şeyler var. Ama hazır olduğunu düşünmüyorum. İstemek farklı, yapabilmek farklı. Adım adım ilerlemeli, kendini geliştirmeli. Fiziksel olarak çok güçlü değil, topsuz oyunda çok hızlı değil. Toplu oyunda yetenekli, iyi ama topsuz oyunda hala bazen ne yapması gerektiğini bilemeyebiliyor. Ama futbol sadece yetenek değil. Başka şeyler de var, eklemeniz gerekiyor. Arda da Türk milli takımının geleceği olacak. Buna tartışılmaz bir şekilde inanıyorum."