Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İşte Valerien Ismael'in çok özel derbi planı!
6
ISMAEL PLANINI YAPTI

Beşiktaş'ta teknik direktör Valerien Ismael, Fenerbahçe derbisi öncesinde yardımcılarıyla birlikte tesislere kapandı. Sarı-lacivertli ekibin son 5 maçını kare kare izleyerek rakibin artılarını ve eksilerini çıkardı.

5
HÜCUM PRESİ LEHİNE ÇEVİRMEK İSTİYOR

47 yaşındaki çalıştırıcı rakibin en önemli silahı olan hücum presi kendi lehine çevirmeye çalışacak. Rakip yarı alanda en fazla top kazanan takım olan Fenerbahçe'nin pres gücüne karşılık arkada bırakılan boşluktan faydalanmaya çalışacak.

4
KANAT OYUNCULARINA ÖZEL TAKTİK

Şiddetli deparı güçlü oyuncularla sarı-lacivertlilerin bu bölgesine sızacak. Ismael, kanat oyuncularına özel taktik veriyor. Valerien İsmael oyuncularıyla yaptığı görüşmede Fenerbahçe'nin önde bastığı sırada arkalarında büyük boşluklar bıraktığını belirtti.

3
ŞİDDETLİ KOŞULAR İSTİYOR

Topu doğru kullanmaları durumunda bu arka bölüme sızarak net pozisyonlar bulabileceklerini söyledi. Ismael; Kevin N'Koudou, Jackson Muleka, Nathan Redmond gibi hızlı kanat oyuncularına, topa sahip oldukları anda rakip savunma arkasına şiddetli koşular atmalarını istedi.

2
GHEZZAL OYNARSA OYUNU YÖNLENDİRECEK

Forma giymesi halinde Rachid Ghezzal'den de sağ kanattan oyunu yönlendirmesini isteyecek. İsmael kanat akınlarına da özel yer ayırıyor. Kartal'ın hocası Valerien Ismael, bu maçın kilidinin orta sahada çözüleceğini düşünüyor.

1
DİRENÇLİ BİR ORTA SAHA

Genç çalıştırıcı öncelikle bu bölgeyi sağlama aldı. İsmael orta sahada Josef de Souza ve Gedson Fernandes ile direnç sağlayacak. Salih Uçan da takımın ana organizatörü olacak. Dele Alli karşılaşmanın gidişatına göre şans bulacak. (Sabah)