Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İşte Domenec Torrent'in ilk mesajları

Florya’da önce yöneticilerle bir araya gelen İspanyol çalıştırıcı Domenec Torrent, ardından saha içinde oyuncularla bir toplantı yaptı.
8
İŞTE TORRENT'İN İLK MESAJLARI

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Domenec Torrent, sarı-kırmızılı takımın başında ilk antrenmana çıktı.

7
ELMAS: "BAŞARILI OLACAKSINIZ"

Fatih Terim ile yolların ayrılmasından sonra anlaşma sağlanan 59 yaşındaki teknik adam, alınan bilgiye göre sabah kulüp başkanı Burak Elmas ve bazı yöneticilerle Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelen Torrent, kısa bir görüşme yaptı. Elmas'ın bu görüşmede, "Hep beraber yolumuza devam edeceğiz. Size güveniyorum. Başarılı olacaksınız" dediği öğrenildi.

6
TAKIMA KONUŞMA YAPTI

Daha sonra tesisleri gezen Torrent, bazı notlar aldıktan sonra antrenman sahasında incelemelerde bulundu. Ardından çıktığı ilk antrenmandan önce saha ortasında futbolculara bir toplantı yapan Torrent, takıma yönelik bir de konuşma yaptı.

5
"TEK YUMRUK OLACAĞIZ"

Tek başına bir şey yapamayacağını ifade eden deneyimli çalıştırıcı, "Eski günler geride kaldı. Eski hocanıza da saygı duyuyorum. Ama artık yeni bir dönem... Tek yumruk olacağız. Hep birlikte Galatasaray'ı ayağa kaldıracağımıza inanıyorum" dedi.

4
"BERABER BAŞARACAĞIZ"

Tecrübeli teknik adam, "Çok iyi bir takım olduğunuzu biliyorum. Çok çalışacağız ve beraber başaracağız" ifadelerini kullandı.

3
YAKINDAN İLGİLENDİ

İdman boyunca futbolcularla yakından ilgilenen Torrent, yeni öğrencilerinin yapması gerekenleri ve onlardan istediklerini anlattı.

2
FLORYA'DA İŞLER DEĞİŞTİ

Galatasaray'ın yeni hocası Domenec Torrent salı akşamı İstanbul'a geldi. 59 yaşındaki teknik adam daha İstanbul'a gelmeden futbolculara çalışma programı hazırladı. Hiç izin kullanmadan oyuncuların da izinlerini iptal eden İspanyol teknik adam geldiği ilk güne çift idman koydu. Çok disiplinli olmasıyla tanınan Torrent daha göreve başlamadan Galatasaraylı futbolculara gözdağı verdi.

1
İMZA TÖRENİ HAZIRLIĞI

2023 yılına kadar anlaşma sağlanan Domenec Torrent'in imza töreniyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Kulüpten verilen bilgiye göre önümüzdeki günlerde bir organizasyon yapılma ihtimali yüksek.