Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal, saha içindeki yardımcılarını belirledi

İsmail Kartal, takımı rayına sokmak için saha içi yardımcılarını belirledi. Kaptan Mesut Özil beklendiği gibi bu konuda Kartal’ın 1 numarası olacak. Mesut’un dışında ise Luiz Gustavo ve İrfan Can Kahveci ön plana çıkacak.
5
SAHA İÇİNDEKİ YARDIMCILARINI BELİRLEDİ

Tecrübeli teknik adam, işleri yoluna koymak için en büyük yardımı futbolcularından alması gerektiği görüşünde. İsmail Kartal, bunun için saha içinde kendisine yardımcı olacak isimleri belirledi.

4
BİR NUMARALI OYUNCU ÖZİL

Bir numaralı oyuncu beklendiği gibi kaptan Mesut Özil olacak. Dünyaca ünlü yıldızın yetenekleri kadar, arkadaşlarının kendisine duyduğu büyük saygı; takım üzerinde fazlasıyla etkili olmasını sağlıyor. Kartal da bundan yararlanmayı planlıyor.

3
BİR DİĞER İSİM İRFAN CAN

Başarılı teknik adam ayrıca Mesut dışında yerli İrfan Can kendisine saha içi ve dışında destek verecek isim olarak belirledi. İsmail Kartal’ın önceliklerinden biri de Milli yıldızın performansını ve fizik kalitesini kısa sürede artırmak olacak.

2
KARTAL, SORUNU ÇÖZECEKLERİNE İNANIYOR

Tecrübeli hoca, özellikle Mesut-İrfan ikilisinin formlarını yükseltmeleri halinde hücumda pozisyon üretme sorununu rahatça çözeceklerine inanıyor.

1
YABANCI FUTBOLCULARIN LİDERLİĞİ GUSTAVO'DA

Yabancı futbolcuların liderliğini ise Luiz Gustavo yapacak. Sambacı da zaten Mesut gibi takımın kaptanlarından biri. İsmail Kartal, Gustavo’nun tecrübesi ve lider kişiliğinden sonuna kadar yararlanmayı planlıyor. (Fanatik)