Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal: "Gerçek Fenerbahçe'yi izleteceğiz"
5
10 FUTBOL YER ALMADI

Fenerbahçe’nin Antalya kampı hiç de istendiği gibi başlamadı. Milli takımlara gidenler, koronavirüs testi pozitif çıkanlar ve sakatlar nedeniyle tam 10 futbolcu kafilede yer almadı.

4
TEMPO TAVAN YAPTI

Bu durum teknik direktör İsmail Kartal’ın canını sıksa da Antalya’da çalışmalar kısa sürede yüksek tempoya ulaştı. Sarı-Lacivertliler, çarşamba günü şehre gidip ilk antrenmanını yapmıştı. Kampın ikinci günü olan perşembe, tempo bir anda tavan yaptı.

3
FUTBOLCULARA MESAJ

İsmail Kartal, sabah 10.00’daki idmanın ardından akşam 17.30’da da antrenman yaptırdı. Kamp boyunca çoğu günü çift idmanla geçirecek olan Sarı-Lacivertliler’de tecrübeli teknik adam, öğrencilerine mesaj verdi.

2
"KÖTÜ DURUMDAN ÇIKMAMIZ GEREKİYOR"

İsmail Kartal, şu anda hiç istemedikleri bir durumda olduklarının altını çizerek, “Her şeye rağmen 3 kulvarda da yola devam ediyoruz. Hepsinde de sonuna kadar gideceğiz. Ancak önce kötü durumdan çıkmamız gerekiyor.Bunun için de yapacağımız tek şey çalışmak, çalışmak, çalışmak..." ifadelerini kullandı.

1
"GERÇEK F.BAHÇE'Yİ İZLETECEĞİZ"

Kampın bir fırsat olduğun kaydeden deneyimli teknik adam "Bu kamp bizim için iyi bir fırsat oldu. Burada çok çalışarak sezonun kalan bölümü için en iyi şekilde hazırlanacağız. Eksiklerimiz çok ancak arkadaşlarımız eninde sonunda aramıza dönecek. Ayrıca yeni transferlerimizle iyice güçlenerek gerçek Fenerbahçe’yi izleteceğiz” diye konuştu. (Fanatik)