Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal'dan galibiyeti getiren sözler: "Oyundan zevk alın"

Altay maçının devre arasında “Sakin olun” uyarısı yapan Kartal “Bu maçı kazanacağız. Oyundan zevk alın. Galibiyet gelecek” diyerek takımını motive etti.
6
GALİBİYETİ GETİREN SÖZLER

Fenerbahçe’ye nefes aldıran galibiyetin arkasında teknik direktör İsmail Kartal’ın oyunculara aşıladığı moral ve öz güvenin etkisi büyük...

5
TAKIMINI BÖYLE ATEŞLEDİ

Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; Tercih ettiği kadroyla, yaptığı değişikliklerle farkını ortaya koyan tecrübeli teknik adam devre arasında yaptığı konuşmayla takımını ateşledi.

4
"SAKİN OLUN, PANİK YAPMAYIN"

Hakem kararlarının da etkisiyle soyunma odasına moralsiz gelen oyuncularına “Sakin olun bu maçı kazanacağız” diyen Kartal “Skor ne olursa olsun panik yapmayın, taktik disiplinden kopmayın. Kendinize güvenerek oynayın. Oynadığınız oyundan zevk alın. Göreceksiniz gol ve goller atacağız” destek verdi.

3
BÜYÜK COŞKUYA FREN GELDİ

Kartal’ın ikinci yarı başlarken yaptığı oyuncu değişikliklerinin de etkisiyle Fenerbahçe gaza basarken çok sayıda pozisyon üretti. Maç sonrası soyunma odasında 3 puanın getirdiği büyük coşkuya ise fren geldi.

2
"SEVİNECEK ZAMAN YOK"

İsmail Kartal “Bu galibiyet için sevinecek zamanımız yok. Sivas deplasmanına konsantre olmak zorundayız. Bu maçı da kazanarak lige verilecek araya moralli girmeliyiz” sözleriyle oyuncularını ikaz etti.

1
BABACAN AMA DİSİPLİNLİ

Kartal’ın babacan tavırları ama disiplinden taviz vermeyen duruşu takım içinde hocaya karşı hem sevgi hem de saygıyı beraberinde getirmiş durumda.