Arama Logo

Icardi ve Wanda Nara'dan dikkat çeken paylaşım
19
ICARDI VE WANDA'DAN FLAŞ PAYLAŞIM

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi, Wanda Nara ile birlikte Arjantin'de yemek yedi. İkilinin paylaşımları büyük yankı uyandırdı.

18
GÜNDEM OLMAYA DEVAM EDİYORLAR

Türkiye'ye ilk ayak bastıklarından beri magazin dünyasının manşetlerinden düşmeyen Icardi ve Wanda Nara ikilisinin ilişkisi bir dargın bir barışık devam ediyor. İkilinin son dönemde sosyal medya paylaşımları da gündem olmaya devam ediyor.

17
ÇAPKINLIK TURUNDA YAKALANDI

Bu sezon Galatasaray'ın en ilgi çekici transferlerinden biri olan Mauro Icardi, özel yaşamıyla da gündeme gelmeye devam ediyor. Yıldız futbolcu İstanbul gecelerinde yakalandı. Eşi Wanda Nara ile 'ayrılık' ve 'barışma' haberleriyle kafa karıştıran golcü, Kuruçeşme'de çapkınlık turunda objektiflere yakalandı. Görüntülenmemek için taktik yapan Icardi'nin çabası yeterli olmadı.

16
ÖZEL HAYATI GÜNDEMDE

 Mauro Icardi (30) ile aynı zamanda menajerliğini yapan model eşi Wanda Nara'nın (36) ilişkisi bir dargın bir barışık devam ediyor. Yeşil sahalardaki performansı kadar özel hayatıyla da çok konuşulan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu, geçtiğimiz günlerde üç güzelle Kuruçeşme'de bir mekanda eğlencedeydi.

15
WANDA'NIN YANINA GİTTİ

Galatasaray'ın Arjantinli golcüsü Mauro Icardi, Wanda Nara ile buluşmak için ülkesine gitti. İlişkileri gündemden düşmeyen ikiliden sürpriz fotoğraf geldi. Her adımı olay olan Wanda Nara, sosyal medyadan Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Icardi ile fotoğraf paylaştı ve "Randevum" notunu düştü.

14
KISA SÜREDE ÇOK SAYIDA BEĞENİ ALDI

Daha sonra bir başka fotoğraf paylaşan Nara, "Bütün ailem için makarna yapmam gerekiyor. Bugün aşçıyım ve yarın Masterchef'im" yorumu yazdı. Bu iki paylaşım kısa zamanda binlerce beğeni ve yorum aldı.

13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2