Arama Logo

Icardi ifşa etti; Wanda Nara&Keita Balde
27
ICARDI İFŞA ETTİ; NARA&BALDE
Mauro Icardi ve Wanda Nara'nın yılan hikayesine dönen ilişkisinde bu kez hiç beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Galatasaray'ın süper yıldızı Mauro Icardi, Instagram hesabında paylaştığı hikayeyle Spartak Moskova'nın başarılı ismi Keita Balde'nin evli olmasına rağmen Wanda Nara'ya mesaj attığını ifşa etti.
26
TACİZ MESAJLARINI İFŞALADI

Arjantinli isim, Wanda'nın karşılık vermediğini savunurken, Balde'nin taciz mesajlarını da gözler önüne serdi.

25
NELER YAŞANDI?

Galatasaray'ın yıldız ismi Mauro Icardi, Antalyaspor maçının ardından Fransa'ya gitmişti. Paris'te kaldığı süre içerisinde Wanda Nara'nın kendisi adına olan kredi kartını iptal etmiş ve özel jetini kullanmasını istememişti.

24
ICARDI'DEN PEŞ PEŞE MESAJLAR

Bunun sebebi ise gece saatlerinde belli oldu. Arjantinli, Instagram'da peş peşe hikaye paylaşarak, eski takım arkadaşı Keita Balde'nin karısı Simona Guatieri'yi aldattığını söyledi.

23
KEITA DEFALARCA ARADI
Bu paylaşım sonrası Icardi'yi defalarca arayan Keita Balde'nin çağrıları da cevapsız kaldı. Tecrübeli santrfor arama kaydını da hikayesinden paylaştı.
22
BALDE'NİN EŞİNE MESAJ ATTI!

Bununla da yetinmeyen Icardi, Simona Guatieri'ye (Keita Balde'nin eşi) mesaj atarak kocasının onu aldattığını söyledi.

21
SIMONA ICARDI'YE İNANMADI!

Arjantinli futbolcu, sosyal medyadan Keita'nın eşi Simona Guatieri'ye mesaj yazarak ihaneti anlattı. Ancak Guatieri bu konuda kocasının yanında yer aldı. Güzel kadın, "Kocam bir futbolcu, dedikoducu değil." diyerek iddialara inanmadığını söyledi. Keita ve eşi, gece saatlerinde mutlu aile pozu vererek Icardi'ye göndermede bulunmayı ihmal etmedi.

20
AYNI KOLYEYİ ALDI
Öte yandan ihanet iddialarının ilk çıktığı yer olarak Wanda Nara ve Simona Guatieri'nin aynı kolyeyi takması gösteriliyor.
19
EŞİNDE DE VAR
İddialara göre; Balde, eşine ve Wanda Nara'ya aynı kolyeyi aldı. Bu da fotoğraflarla ortaya atıldı.
18
"MUTLU OL" DETAYI!

Detaylar bununla da bitmedi... Wanda Nara ve Keita Balde'nin aynı gün, benzer saatlerde "Mutlu ol" paylaşım yapması da ihanet iddialarını güçlendirdi.

17
KEITA İDDİALARI REDDETTİ

Keita Balde ise iddiaları reddetti. Wanda Nara ile Dubai'da dostane bir görüşme olduğunu söyledi ve isminin bu tarz haberlerde geçmemesini istediğini belirtti.

16
İHANET DE OLABİLİR

Bir diğer dedikodu ise Icardi'nin güvenlik kameralarından ve kredi kartı ekstresinden ihaneti ortaya çıkardığı yönünde. Icardi'nin elinde Keita Balde'nin Wanda Nara'ya attığı mesajlar duruyor.

15
İDDİALARI DOĞRULADI
Ayrıca Wanda Nara da kendisine ulaşan bir gazeteciye Keita'nın attığı mesajların ekran görüntüsünü göndererek taciz iddialarını doğruladı.
14
G.SARAY TARAFTARI HÜCUM ETTİ
Galatasaraylılar ise Keita Balde ve oynadığı takım olan Spartak Moskova'nın sosyal medya hesaplarını yorum yağmuruna tuttu. Balde ve Rus ekibi de çareyi gönderileri yoruma kapatmakta buldu.
13
"PİŞMAN OLDUĞUMU UYDURUYORLAR"

Atıığı hikayeleri sosyal medya hesabından kaldıran Mauro Icardi yaptığı son olarak lu paylaşımı yaptı: "Günaydın! paparazzilerin reklamını yapmaya devam etmemek için hikayeleri sildiğimi bilmenizi istiyorum. Zaten her yerde gördüler. Şimdi de pişman olduğumu uyduruyorlar. Herkese güzel bir gün dilerim!"

12
11
10