Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Hıncal Uluç: "Kulübün Fatih Terim'in eline düşme tehlikesi var"
9
HINCAL ULUÇ'UN YORUMLARI

Hıncal Uluç, futbol gündemine dair A Spor'da flaş yorumlarda bulundu.

8
"UĞURCAN MUCİZESİDİR"

"Galatasaray, Trabzonspor maçını özetleyecek bir cümlem şu; kalecileri değiştir, Galatasaray maçı 3-0 kazanırdı. Uğurcan'ın kurtarışlarını Turgay Şeren'de gördüm hatırladığım kadarıyla. O günden bu yana hiçbir kaleci böyle kurtarış yapamadı. 3 yüzde yüz golü önledi. Bu Uğurcan mucizesidir."

7
"KULÜBÜN TERİM'İN ELİNE DÜŞME TEHLİKESİ VAR"

"Galatasaray'da bir gerçek var. Fatih Terim sessiz sedasız kenarda oturmuyor. Kısa da olsa hedefinin ne olduğunu belirleyen konuşmalar yapıyor. Fatih Terim'in medyadaki ve sosyal ağlardaki adamları da onun adına her şeyi yazıyorlar. Futbol takımının değil kulübün şu anda Fatih Terim'in eline düşme tehlikesi var. Onun için Burak Elmas'ın bugünkü tutumunu beğeniyorum."

6
"TALİMATI FATİH TERİM VERİYOR"

Gomis transferi ortaya çıkınca medyada haberler çıktı hemen Beşiktaş talip, Fenerbahçe de talip. Herkes Gomis'in peşinde. Gaz veriyorlar ki Gomis'in fiyatı yükselsin. Galatasaray eğer alacaksa biraz daha para bassın ya da alamasın. Bunların hepsinin arkasında Fatih Terim yoksa ben adam değilim. Fatih Terim'den aldıkları talimatlarla yazıyorlar.

5
"BURAK ELMAS ENKAZI GÖRDÜ"

"Burak Elmas, Fatih Terim'in takımı nasıl bir enkaza çevirdiğini gördü. Fatih Terim inkar edilecek bir adam değil ama biraz da dinlenmesi lazım. Bu kadar polemiğin içinde oturup kendi kendine sen ne yaptın Fatih? sorusunu sorup, cevaplandırması lazım."

4
"MASRAF FELAKETİDİR"

"Fatih Terim'in UEFA Kupası sonrası Galatasaray'a bütün dönüşleri bir masraf felaketidir, bir transfer felaketidir. Bu son dönemde Galatasaray'a çöp doldurdu."

3
"AVCI 8+3 SİSTEMİNİ ELEŞTİRİYOR"

"Trabzonspor'un ciddi Türk oyuncuları var ama Abdullah Avcı bu 8+3 sistemini eleştiriyor. Birincisi senin elinde Türkiye'nin en iyi kalecilerinden biri var. İyi bir Türk kalecisi sahibi olmak çok büyük bir şans. Orada Türk kontenjanını kullanıyorsun sahada yabancı için bir fazlan kalıyor."

2
"TOPLAMA YABANCILARI SÜRÜYORSUN"

"İkincisi, sen Abdulkadir Parmak gibi bir oyuncuyu göndermişsin. Bir sürü canavar gibi Türk oyuncuların varken oynatmıyorsun ama o toplama yabancıları sürüyorsun sahaya."

1
"LÖW, ALİ KOÇ FENERBAHÇE'SİNE GELMEZ"

"Löw eğer çok kötü durumda değilse maddi, manevi bu Ali Koç Fenerbahçe'sine gelmez. Şunu hırs yaptıysa eğer, 'Geçen geişimde istediklerimi yapamadım, kendimi bir de Türkiye'de göstereyim onu bilemem."