Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Gürcan Bilgiç'ten Fenerbahçe yorumu
9
GÜRCAN BİLGİÇ'İN YORUMLARI
Gürcan Bilgiç, A Spor'da Antalyaspor - Fenerbahçe maçını yorumladı.
8
"FUTBOLCULAR METAVERSE'DELER"
"Adana Demirspor maçına baktığımızda oyuncuların vücut dili, kabullenişi farklıydı. Genele baktığımızda daha eskisinden kötü bir durum var. Kötü demeyelim de 61'e 39 topa hakim olmuş takım bir şeylerle uğraşmıştır. Gazetedeki yazımda da yazdım. Metaverse'deler. Olmadıkları bir yerdeler"
7
"MESUT KENDİSİNİ İYİ OYNADI ZANNEDİYOR"
"Mesut, İrfan önemli oyuncular. İrfan ikinci forvet gibi oynadı. Rossi iyi oynadığı maçlar var diğeri de Serdar Dursun. Ön dörtlü bunlardı, sıfır şutla bitirdiler inanılmaz. Tabela kalkınca da Mesut 'Ben mi?" diyor. Kendisini iyi oynadı zannediyor."
6
"HAYAL ALEMİNDE YAŞIYORLAR"
"Oyunun etkisizliği analiz edilecektir ama sahada kendisinden beklenen hiç bir şeyi yapmadığının farkında değil, hayal aleminde yaşıyorlar. Fenerbahçe'nin oyun aklı İrfan Can'daydı, bu görev bugün Sosa'daydı. Sosa'nın topu kullanacağı bir yer yok ki. Boşa kaçan yok bir şey yok. Normalde ne olur Mesut, İrfan geri gelir bir şeyler olur o da yoktu"
5
"ANTALYASPOR'U TEBRİK EDERİM"
"Santraforla oynuyorsun, santrafora tesadüfen giden topları da santrafor alamıyor. Antalyaspor'un kurgusunu alkışlamak lazım. 5-4-1 oynadılar. Ön tarafta çoğaldılar. 14 şutları var. Hatay maçında Fenerbahçe'nin 14 şutu vardı. Topu rakibe verip beklemek konusunda Antalyaspor'u tebrik ederim. Oyun bazında ne yapacağını bilen görüntüsü vardı."
4
"İSMAİL HOCANIN ÇOK İŞİ VAR"
"İsmail hocanın önünde gideceği çok yol var. Çok şeyle oynaması lazım. Oyuncuların yerlerini değiştirdi bir şeyler yaptı. Şubat'taki ilk maçtan önce çok keskin değişiklik yapılan bir ortam olmayacak. Mental olarak bu vazgeçmişlikten kurtarabilirsin oyuncuları, en kısa sürede olay budur"
3
"ÇARŞAMBA GÜNÜ İŞ TARAFTARA DÜŞÜYOR"
"Fenerbahçe kazanmıyor ve buna üzülmeyen tepki veren kimse yok alışmışlık var. Bu nedenle bu maç da böyle geldi geçti olarak da görülebilir ama Çarşamba günkü karşılaşmada birinci görev İsmail hocaya düşüyor ama taraftara düşüyor. Orada yeni hocalarına takıma sahip çıktıklarını göstermeleri gerekiyor. Kulüp olmak, camia olmak bunu gerektirir. Büyük kulüp olmayı tarif ediyorsanız taraftarı oradan çıkaramazsınız"
2
"OYUNCU VAZGEÇMİŞSE GEÇMİŞ OLSUN"
"Sahada takımın hedefi kalmadıkça oyuncunun topa ayağını uzatması, gece zamanında uyuması her şeyi sarkar. Teknik direktör olmadan 65 dakika sıfır şutu açıklayamazsın. Planın olmaması da mümkün değil. 4-2-3-1 oynayacaksan sağ bek oynan, sağ iç oynayan adam bilir ne yapacağını. Oyuncu vazgeçmişse her şeyden geçmiş olsun zaten"
1
"FORMDA OYUNCU HALA YOK"
"30 maç geçmiş 1 tane formda oyuncun olmaz mı ya?"