Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Gürcan Bilgiç'in F.Bahçe-A. Demirspor maçı yorumları
11
GÜRCAN BİLGİÇ'İN YORUMLARI
Gürcan Bilgiç, A Spor'da Fenerbahçe - Adana Demirspor maçını yorumladı.
10
"SORUMLULUK ALMAK İSTEMEYEN OYUNCULAR"
"Fenerbahçe takım toptan kaçan, sorumluluk almak istemeyen bir takım görüntüsünde. Bir taktik yok, oyun anlayışı yok. İrfan Can'ın üzerine yıkılmış durumda. Osayi koşacak bir şey yapacak orda. 1-0'ı buldular, sahandasın ama gol geliyorum dedi. Adana Demirspor'un gol atacağı belliydi."
9
"TRİBÜNE GELENLERE SAYGISIZLIK"

"İrfan Can'a ıslıklar protestolar falan oldu hemen alındı oyundan. Yahu neden alıyorsun? Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır denir ama Fenerbahçe böyle yönetilmez. Diyor ki muhtemelen bu sezon nasılsa böyle. O tribüne gelenlere saygısızlıktır bu, konbine alan var beklentisi olan var..."

8
"KÖTÜ TAKIM BİLE 30 DAKİKA OYNAR"
"Lay lay lom yapan, kötü idman yapan takım bile 30 dakika kendisini gösterir. Burada o da yok. Çok ciddi bir şekilde takım olmaktan uzaklaşmışlar. Sorumluluk almaktan kaçırıyorlar."
7
"LÖW OCAK'TA GELSİN DİYE BASTIRIYORLAR"
"Ali Koç'un açıklamaları bana Löw'i tarif ediyor. Kulüp takımı çalıştırmayacaklarını söylemişti ama ağzını aradılar. O da Haziran'da gelirim dedi. Çok bastırıyorlar Ocak'ta gelsin diye. Geçiş formülü olabilir İsmail Kartal'la birlikte. Haziran'a kadar onun isteklerini yapabilirler. Löw gibi bir birliktelik olursa İsmail Kartal hocayı ister o da."
6
"MESUT LÖW İÇİN ARACI OLMAZ"
"Böyle bir görüşmede Mesut'u aracı kılacaklarını düşünmüyorum. Kılarlarsa da yanlış yaparlar. Löw'le daha görüşülmedi. Mesut bu işin hiç bir yerinde yok. Aracılar var, İsmail hoca var."
5
"LÖW BİR PROJEDİR"
"Yönetim bir isim getirmek durumunda. Löw'ün gelmesi taraftarı tatmin eder. Alman futbolunun son 15 yılında pas hızını artıran, antrenman bilimlerini de getireceksin, monte edeceksin. Löw işte bir projedir mesela"
4
"LÖW İSMAİL HOCAYI İSTERSE KABUL EDER"
"Konu Löw olursa İsmail hoca ikinci hoca olmayı kabul etmeyebilir. Profesyonellik adına yardımcı hoca olmak istememesi normaldir. İsmail hoca duygusaldır. Löw benimle birlikte ol derse onu kıramaz diye düşünüyorum"
3
"TORREN PROJEDİR, VITOR PEREIRA DEĞİLDİR"

"Mesela Domenech Torrent bir projedir, Löw bir projedir ama Vitor Pereira bir proje değildir."

2
"SORUMLULUK VERMİŞSİN, YETKİ VERMEMİŞSİN"
"Sen oraya adamı altyapıdan getirmişsin oynat diyorsun. Hesap soramıyorsun ki. Sorumluluk vermişsin, yetki vermemişsin adama. Geçen sene de Emre hoca geldi, takımı yukarı taşıdı. Önder Karaveli hoca Amerika'yı yeniden keşfetmedi, herkesi yerinde oynattı. Fenerbahçe'de hocadan sonra sistem değişikliği oldu"
1
"1 TANE FORMDA OYUNCU SÖYLEYİN"
"O takımı organize edecek, gerekirse tesiste odaları dolaşacak adam lazım. Fenerbahçe'de bana 1 tane formda oyuncu söyleyin."