Arama Logo

Güntekin Onay'ın Beşiktaş-Sporting yorumları
7
GÜNTEKİN ONAY'IN YORUMLARI

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ın Sporting'e 4-1 yenildiği karşılaşmayı Hürriyet Gazetesi yazarlarından Güntekin Onay değerlendirdi. İşte Güntekin Onay'ın köşe yazısının bir bölümü...

6
KABUL EDİLEMEZ

Sporting, orta alanda her oyuncuya baskı yaptı, siyah beyazlılar böyle değildi. Beşiktaş, maça son derece baskılı, istekli ve hareketli başladı. Ancak oyun üstünlüğünün temsilcimizde olduğu bölümde Sporting’in 2 kornerde de Coates ile bire bir aynı golü atması bu seviyede kabul edilemiyecek bir durum.

5
İNANILIR GİBİ DEĞİL!

Üçüncü golde de yine köşe vuruşundan gelen topa Sportingliler vurdu ve VAR incelemesi ile penaltı kararı geldi. İnanılır gibi değil! 3 korner; 3 gol.

4
LARIN OYNAYAMIYOR!

Top rakipte iken bu sezon sorun yaşayan Beşiktaş’ın bir diğer problemi de gol atmasına rağmen Larin’in bu seviyede sol kanat oynayamıyor olması. N’Sakala da iyi bir hücumcu değil ve bu durumda sol kanattan topu rakip ceza sahasına taşımak mümkün olmuyor.

3
GÖKHAN TÖRE'Yİ TUTUYOR AMA...

Sergen Yalçın, Gökhan Töre’yi nedense çok tutuyor. Ancak Gökhan bu güveni hep boşa çıkartıyor. Maalesef tek yaptığı şey top kaybetmek. Beşiktaş’ın acilen takım sertliğini artırması şart.

2
ŞAMPİYONLAR LİGİ'NİN ALTINDA

Alex Teixeira sol önde de düşünülebilir. Dün Batshuayi ve Ghezzal dışında hücumda çözüm arayan yoktu. Kabul edelim ki Beşiktaş’ın bu savunma hattı Şampiyonlar Ligi seviyesinin altında.

1
PES VALLAHİ

Bu arada Beşiktaş’ın rakip analizi yapan ekibi, Sporting’in bu duran top setlerini neden incelemez? İlk iki golün sahibi olan stoper Coates geçen sezon 7 gol atmış. Maç öncesinde ısınırken de aynı seti çalıştılar ve oyun içinde uygulayıp 3 gol attılar. Pes vallahi!