Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaraylı futbolcuların Fatih Terim sevgisi!
9
FATİH TERİM SEVGİSİ

Sezon başında başladığı kadro yapılanmasını tamamlayamadan görevinden ayrılmak zorunda kalan Fatih Terim, Galatasaray'da özlemle anılmaya devam ediyor. Taraftarlar, sarı-kırmızılı takımın başında büyük başarılara imza atan başarılı hocanın dönmesiyle ilgili her gün sosyal medyadan yüzlerce mesajlar paylaşıyor.

8
FUTBOLCULAR UNUTMADI!

Bunun yanı sıra Galatasaraylı futbolcular da duydukları saygı ve hasreti kelimelere dökmeyi ihmal etmedi. Farklı gazetelere röportajlar verse de ortak noktaları Fatih Terim'di. Hepsi Terim'in kendileri için ne kadar önemli bir hoca olduğunu, ayrılığına ne kadar üzüldüklerini dile getirdi.

7
"SAYGI DUYULACAK BİR KARAKTER"

İşte futbolcuların Terim'le ilgili dikkat çeken açıklamaları:

6
MARCAO TEIXEIRA

"Fatih Terim babam gibiydi. Ayrılığı beni çok üzdü. Takımdan gittikten sonra değişen şeyler konusunda ise konuşmak istemiyorum."

5
VICTOR NELSSON

"Fatih Terim benim için büyük bir kişilik. Sadece Galatasaray için değil, futbol dünyası için herkesin saygı duyduğu bir karakter."

4
TAYLAN ANTALYALI

"Beni Galatasaray'a Fatih Hoca getirdi. Benim gözümde Fatih Terim'in yeri çok farklı. Fatih Terim'in ayrılığı beni çok üzdü."

3
ALEXSANDRU CICALDAU

"Bana güvendi ve Galatasaray'a gelmemi sağladı. Sezon başında Fatih Terim sayesinde iyi performans gösterdim. Bende çok büyük katkısı var."

2
MUSTAFA MUHAMED

"Fatih Terim'le uzun yıllar çalışmaya devam etmek isterdim. Fatih Terim benim için gerçek bir efsane ve İmparator. Ayrılığı sonrasında yıkıldım."

1
MÜZEYE 4 KUPA KAZANDIRDI

Fatih Terim dördüncü kez Galatasaray'ın başına geçtikten sonra müzeye 4 kupa daha kazandırdı.
Yine hayalleri büyüktü ancak Başkan Burak Elmas'la yaşadığı anlaşmazlığın ardından takımdan ayrılmak zorunda kaldı. Terim daha önceden yaptığı açıklamada geleceğine ilişkin henüz bir karar vermediğini söylemişti. (Sabah)