Arama Logo

Galatasaray'dan Mert Günok hamlesi!
7
TERİM'İN MERT GÜNOK HAMLESİ
Transferde bu sezon yolları sürekli kesişen Galatasaray ile Beşiktaş yine karşı karşıya geldi. Süper Lig'de forma giyen milli yıldız için devreye giren Galatasaray'da Fatih Terim transfer için bizzat görüştü. İşte Milliyet Gazetesi'nden Bilal Meşe'nin o haberi....
6
BEŞİKTAŞ İLE YİNE RAKİP
Daha önce Valentin Rosier, Rachid Ghezzal ve Gedson’da karşı karşıya gelen iki kulüp, şimdi de milli futbolcunun peşine düştü. İlk olarak siyah-beyazlıların radarında bulunan milli kaleci Mert Günok, son PSV maçının ardından Cim-Bom’un gündemine oturdu.
5
FATİH TERİM GÖRÜŞTÜ
Teknik direktör Fatih Terim’in, Mert Günok ile görüşerek, transferi konusunda ilk konuşmayı yaptığı öğrenildi. Galatasaray’ın, Başakşehir’e henüz resmi bir teklif yapmasa da, görüşme konusunda kulübü bilgilendirdiği dile getirildi.
4
GALATASARAY, MERT'İ DÜŞÜNDÜ
Son oynanan PSV Eindhoven karşılaşmasında kendisine yakışmayacak goller yiyen Muslera’nın durumunu da göz önüne alan sarı-kırmızılılar, yerli kaleciler içerisinde en uygun ismin Mert Günok olduğuna karar verdi.
3
DİĞERLERİ GÜVEN VERMEDİ
Fatih Öztürk, İsmail Çipe ve Berk Balaban gibi yedek isimler olmasına rağmen, Muslera’nın yanına koyabilecekleri bir kaleci arayışına giren Galatasaray, Mert Günok’a ilk teklifi yaptı.
2
MUSLERA İLE ROTASYONLU
Terim’in, maç yoğunluğunu göz önüne alarak Muslera ile Mert’i rotasyonlu olarak kullanmayı amaçladığı ifade edildi.
1
ALTERNATİF ATABERK
Cim-Bom’un, Mert’e alternatif olarak Bursaspor ile sözleşme yenilemeyen Ataberk Dadakdeniz ile de ilgilendiği vurgulandı.