Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'dan Matias Vargas hamlesi!
5
MATIAS VARGAS HAMLESİ

Okan Buruk'un resmi olarak açıklanmasından sonra transfer düğmesine basan Galatasaray'da hareketlilik yaşanıyor. Sarı kırmızılılar, Yunus Akgün'ün Adana Demirspor'dan takım arkadaşı olan yıldız isim Matias Vargas için harekete geçti.

4
OKAN BURUK DÜĞMEYE BASTI

Geçtiğimiz sezon skor yükünü Kerem Aktürkoğlu'nun sırtına yükleyen sarı-kırmızılılar, yeni hocası Okan Buruk ile birlikte hücum yönü güçlü isimleri kadroya katmak istiyor. Geçtiğimiz sezon orta sahada sıkıntılar yaşayan ve oyuncuların performansından memnun kalmayan taraftarı da memnun etmek amacıyla orta sahaya güçlü takviyeler yapılması bekleniyor.

3
5 MİLYON EURO İSTİYOR

Emre Akbaba ve Yunus Akgün'ün dönüşü ile birlikte kadro güçlenirken, geçen sezon Yunus'la birlikte Adana Demirspor'da ligi birbirine katan Matias Vargas da artık Aslan'ın hedefinde. 25 yaşındaki sol açık için İspanyol kulübü 5 milyon Euro isterken G.Saray, Barselona ekibinin kapısını 3 milyon Euro ile çalıp oyuncuya da 1.2 milyon teklif edecek.

2
5 GOL-13 ASİST YAPMIŞTI

Geçen sezon 5 gol ve 13 asistle Akdeniz ekibini ilk sezonunda şaha kaldıran Arjantinli oyuncu, kiralık kontratının bitmesi ile birlikte Espanyol'a geri döndü.

1
FARK YARATAN BİR İSİM

Vargas ile kurulan ilk temas olumlu geçerken aynı zamanda 10 numara pozisyonunda da oynaması ve Yunus Akgün ile uyumu, sarı-kırmızılıları bu isme yöneltti. Frikik golleriyle de fark yaratan tecrübeli oyuncunun, Galatasaray'ın bu eksiğini de kapatması isteniyor. (Sabah)