Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'dan Lyon'a paket teklif!
6
G.SARAY ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Devre arasında kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray 'da teknik direktör Okan Buruk, ekibiyle birlikte eksik bölgeler için çalışmalarına başladı.

5
ADINDAN YİNE SÖZ ETTİRECEK

Sarı kırmızılı takımın genç teknik adamı, Erden Timur ile birlikte ortak bir çalışma gerçekleştirerek, Ocak ayında transfer edilecek isimlerle görüşülmesi için listeyi Sportif A.Ş. Başkanvekili'ne iletti. Bu doğrultuda çalışmalarına başlayan ve sezon başında getirdiği yıldızlarla transfer döneminin dikkat çeken ismi olan Erden Timur, devre arasında da adından oldukça söz ettireceğe benziyor.

4
"YENİLENDİM"
Galatasaray ’da verilen ara, Teknik Direktör Okan Buruk’a iyi geldi. Florya’da ekibiyle değerlendirme yapan genç teknik adamın, "Göreve geldikten sonra transfer ve yeniden yapılanma derken kısa zamanda anormal tempoda çalıştık. Ardından lig maratonu başladı. Bu ara tam da havaya girdiğimiz dönemde oldu ama dinlenmeye de ihtiyacımız vardı. Bu süreçte adeta yenilendim" dediği öğrenildi.
3
MİLLİ YILDIZIN BONSERVİSİ ALINACAK

Aslan’ın Lyon’dan istediği tek oyuncu Dembele değil. Sarı-Kırmızılı yönetim, Milli stoper Cenk Özkaçar’ı da renklerine bağlamak istiyor. Fransız ekibinin sezon sonuna kadar Valencia’ya kiraladığı 22 yaşındaki oyuncu, La Liga ekibinde 3 maçta şans bulabildi. Galatasaray, Cenk’in tapusunu almayı planlıyor.

2
LYON'UN ELİ GÜÇLÜ DEĞİL

Transfer operasyonunun 1 numaralı ismi Erden Timur’un, Dembele-Cenk ikilisi için Lyon’a ilk etapta 5 milyon Euro’luk bir teklif sunacağı öğrenildi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Dembele, yazın bedavaya ayrılacağı için Ligue 1 temsilcisinin bonservis pazarlıklarında eli güçlü olmayacak.

1
ERKENDEN ÖNLEM

Galatasaray Yönetimi, bu kozu iyi kullanmak istiyor. Dembele ve Cenk Özkaçar transferlerinin gerçekleşmesi halinde, sezon sonunda Icardi-Nelsson ikilisinin olası ayrılığına da önlem alınmış olacak. (Fanatik)